Kamienie naturalne chroniące i rozszerzające aurę

Osoby mające silną aurę są pełne energii, pewne siebie i opanowane. Silna aura może pomagać w zapobieganiu chorobom. Dobrze jest dbać o stan naszego pola energetycznego. Niestety, jest wiele czynników, które mogą osłabić otaczające nas pole energetyczne. Należą do nich między innymi: stres, choroba, promieniowanie elektromagnetyczne, przepracowanie czy ataki psychiczne. Z tym ostatnim pamiętaj jednak, proszę, że jeśli jesteśmy zdrowi i posiadamy silną aurę, jesteśmy w stanie przeciwstawić się atakom zazdrości, zawiści czy nienawiści ze strony innych ludzi (chyba że są one wyjątkowo długie i zdecydowane).

Kryształy i kamienie naturalne mogą wspomóc nas swoją energią w oczyszczeniu i wzmocnieniu naszego pola energetycznego. Przykładowo trzymanie kryształu górskiego przed czakrą splotu słonecznego natychmiast wzmacnia całe pole energetyczne.

Crystals-2_152535411

Do kryształów chroniących aurę należą:

  • Ametyst – oczyszcza aurę i przyciąga boską energię. Może być również używany do naprawiania uszkodzeń pola energetycznego.
  • Ametryn – łączy w sobie właściwości ametystu i cytrynu, chroni aurę przed atakami energetycznymi.
  • Bursztyn – oczyszcza i ożywia pole energetyczne. Odpycha negatywne energie oraz równoważy ciało fizyczne, mentalne, emocjonalne i duchowe.
  • Czarny turmalin – silnie ochronny kamień, szczególnie przed atakami energetycznymi.
  • Cytryn – oczyszcza i harmonizuje aurę.
  • Kwarc -sprawdza się idealnie we wszystkich formach ochrony aury. Oczyszcza, wzmacnia i chroni pole energetyczne. Naprawia również wszelkie uszkodzenia aury.
  • Labradoryt – zapobiega wyciekom energii. dzięki czemu pomaga w utrzymaniu dużej i silnej aury.
  • Selenit – pozbywa się wszelkiej negatywności wewnątrz aury. Zabezpiecza też przed wampirami energetycznymi.
  • Zielony turmalin – odpycha negatywne energie, naprawia uszkodzenia aury i zapewnia ochronę.

699Zobacz: Kamienie naturalne i kryształy w CzaryMary.pl >>

Kryształy chroniące aurę możemy nosić przy sobie w torebce lub kieszeni, zrobić z nich biżuterię. Zanim schowamy do torebki swój kamień, dobrze jest go oczyścić i zaprogramować odpowiednią intencją. Najprostszy sposób to obmycie kamienia w strumieniu chłodnej wody (jeśli dzień jest słoneczny, na jakiś czas warto wówczas położyć kamień na słońcu, by naładował się energią promieni słonecznych), a następnie przytrzymać go w obu dłoniach, myśląc, że od tej pory kamień ma chronić i wzmacniać naszą aurę. Co jakiś czas powtarzamy ten zabieg, szczególnie często należy wykonywać go dla kwarców, gdyż są skutecznymi odpromiennikami i bardzo szybko gromadzą w sobie niekorzystne energie.

Więcej kryształów o właściwościach chroniących aurę znajdziesz w książce Richarda Webstera „Kompletny podręcznik odczytywania i uzdrawiania aury” >>

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (3 głosów, średnia: 4,67 z 5)
Loading...