Ciała kosmitów pokazane w parlamencie Meksyku

Ciała kosmitów zostały pokazane w parlamencie Meksyku. Wyglądały, jakby wykonane z piasku i miały kształty, które kojarzą się z wyglądem obcych istot z kosmosu. Dzięki transmisji informacja ta pokazana została całemu światu. Dziennikarz Jaime Maussan przekonywał, że to ciała prawdziwych obcych.

Wiadomość ta dotarła do mnie 13.09. 23 r. podczas słuchania jednym uchem wiadomości w Super Expressie. Krótki reportaż pokazywał nagranie z przemówienia dziennikarza Maussana, który przekonywał o swoim odkryciu. Największe dowody na to leżały obok niego w dwóch drewnianych pudełkach z drewna przykrytych szybą, na białym materiale – dwie mumie. Ich ciała były małe, o wiele niższe niż ciała ludzkie. Ręce, nogi i korpus miały chude. Ich głowy były niemal jak wzorowane na filmowym IT i z tyłu wydłużone. Z wiadomości pamiętam, że ich wiek szacowany jest na 800 lat do 1000 lat i wydobyte zostały z kopalni na terenie Peru.

Nie jest to nowe odkrycie, tak więc spodziewałam się większej ilości informacji o budowie ciał obcych. Jednak pokazanie ich ciał, w poważnej instytucji, powinno już samo być zaskakujące. Ciekawe, co pokażą wyniki badań. Ciekawe też, czy te wyniki zostaną ujawnione. Kierunek jednak działania – pokazanie prawdy o istnieniu obcych nam istot – jest odważny. Bo jeśli to prawa i obcy istnieją i potrafią odwiedzać Ziemię, to i tak pewnie wielu nie da temu wiary. Trzeba będzie więcej czasu i niepodważalnych dowodów, by do istnienia istot pozaziemskich przekonać wszystkich Ziemian.

Jeśli interesuje Cię ten temat,
sięgnij po książkę Świadkowie Roswell. Kulisy największej rządowej mistyfikacji >>

Świadkowie Roswell

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...