Zaklęcie sprzyjające romansowi

Zaklęcie sprzyjające romansowi doda Ci blasku w sytuacji, w której będziesz chciała zwrócić na siebie uwagę osoby najbardziej odpowiadającej Twoim potrzebom. Dokładne określenie swoich potrzeb pomoże w działaniu zaklęcia, dlatego pomyśl nad tym wcześniej, by właściwie przygotować się do jego wykonania. Autorką zaklęcia, które było inspiracją do poniższej treści, jest Arin Murphy-Hiscock.

Czas wykonania Zaklęcia sprzyjającego romansowi dopasuj do swoich potrzeb. Odpowiednie będą: rosnący Księżyc i pełnia Księżyca, piątek – dzień Wenus, bogini miłości, Księżyc przebywający w znaku Wagi, świt lub zachód Słońca, godzina Wenus, a także święta powiązane z miłością.

Zaklęcie sprzyjające romansowi

Do jego wykonania potrzebujesz:

  • woda gazowana lub szampan;
  • 3 krople wody różanej – ze sklepu lub wykonanej samodzielnie według przepisu poniżej, lub 3 krople syropu z płatków róży, ewentualnie naparu z herbaty z róży.
  1. Po wykonaniu czynności wstępnych dodaj pierwszą kroplę różanej wody do kieliszka z szampanem, mówiąc: „Olśniewam”.
  2. Następnie dodaj drugą kroplę różanej wody do kieliszka szampana, mówiąc: „Roztaczam blask”.
  3. Dodaj ostatnią kroplę różanej wody do kieliszka z szampanem, mówiąc z mocą: „Uwodzę!”
  4. Delikatnie zakręć trunkiem w kieliszku, żeby zmieszać z nim wodę różaną. Wypij napój, wyobrażając sobie dokładnie, w jaki sposób chcesz być atrakcyjna i jak chciałabyś spędzić wieczór. Pamiętaj, aby nie wyobrażać sobie przy tym nikogo konkretnego, bo wtedy zaklęcie byłoby manipulacją.

Jak zrobić wodę różaną? Do zrobienia domowej wody różanej potrzeba 3-4 garście świeżych i czystych płatków róży oraz wody destylowanej. Płatki zalewamy wodą destylowaną tak, aby były przykryte, i gotujemy przez około 10 minut. Następnie odstawiamy do wystygnięcia, odcedzamy płatki, a wodę przelewamy do buteleczki.

Wersja zaklęcia z partnerem

Zaklęcie sprzyjające romansowi możesz wykonać razem z partnerem. Zmień ilość składników, żeby była odpowiednia dla dwóch osób, i wypij trunek z bliską Twemu sercu osobą. Podaj naładowane energetycznie truskawki, by wzmocnić atmosferę miłości.

Możesz też sięgnąć do bogatego arsenału magicznych korespondencji i jeszcze bardziej urozmaić swoje zaklęcie. Połóż na powierzchni szampana naładowany energetycznie czerwony płatek róży. Włóż do każdego kieliszka po jednym nieskruszonym goździku – dodasz wówczas pikanterii. Więcej inspiracji znajdziesz w jednym z wcześniejszych wpisów o tytule Przyprawy do magii miłosnej >>

Zaklęcie sprzyjające romansowi

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...