Przyprawy do magii miłosnej

Przyprawy do magii miłosnej to składniki, które zazwyczaj są dostępne w każdej kuchni. Z ich pomocą możemy wspierać trwałość istniejącego już związku bądź przyciągnąć do swojego życia nową miłość. W tym drugim przypadku postaraj się nie skupiać swoich myśli na konkretnej osobie, nie wplataj w swoje zaklęcia konkretnego imienia, bo jest to narzucanie komuś swojej woli. Bezpieczne użycie ziół w magii miłosnej sprawi, że w Twojej przestrzeni życiowej pojawią się nowi ludzie. Ludzie zaczną zwraca na Ciebie uwagę, na wibracje, które wysyłasz, i będziesz spotykać nowych przyjaciół. W ten sposób możesz trafić na miłość.

Przyprawy do magii miłosnej

Bazylia – zapach świeżej bazylii wywołuje między dwoma osobami sympatię. Szczególnie pomaga on zakochanym w momentach, kiedy się na siebie gniewają, bo ostudza tę emocję. Aby przyciągnąć miłość, możesz natrzeć swoją skórę świeżymi liśćmi bazylii, daje to taki efekt, jakbyś zastosował miłosne perfumy.

Goździki – mam na myśli goździki przyprawowe, składnik grzanego wina i szarlotki – noszenie przy sobie goździków powoduje przyciąganie osób płci przeciwnej.

Imbir – jedzenie imbiru przed wykonywaniem czarów miłosnych nada im większą moc.

Gałka muszkatołowa – tutaj znalazłam ciekawe zaklęcie na zapewnienie sobie wierności ukochanej osoby:

Gałka muszkatołowa w magii miłosnej

Estragon – amerykańscy Indianie używali jej w celu przyciągnięcia miłości. W tym celu nacierali nim ciało i ubranie.

Jałowiec – dodawany jest do miłosnych mikstur.

Kardamon – dodanie nasion kardamonu do gorącego wina ma wywołać pożądanie. Jest on również dodawany do miłosnych woreczków i kadzideł.

Kmin rzymski – używany jest w czarach miłosnych, a przekazany ukochanej osobie, np. w woreczku talizmanie-ziołowym, wzmacnia jej wierność. Nasiona kminu maceruje się w winie, aby otrzymać napój budzący pożądanie.

Kolendra – jej również używa się do przyrządzania woreczków miłosnych i miłosnych czarów. Poprzez dodanie sproszkowanych nasion do gorącego wina otrzymuje się napój wywołujący pożądanie.

Lawenda – kartka papieru natarta lawendą stanowi świetny materiał do napisania listu miłosnego, który przyciąga do nas ukochaną osobę.

Lubczyk – magiczna roślina miłości

Lubczyk – jest jednym z najbardziej znanych ziół używanych w magii miłosnej. Stosuj go podczas gotowania do doprawiania potraw, z którymi dobrze się komponuje, dosypując jedną szczyptę ze słowami „umacniaj miłość ukochanej osoby do mnie”, a drugą szczyptę ze słowami „wzmacniaj moją miłość do niej”, oczywiście, posiłek przygotowywany jest wówczas dla was obojga. Jeśli poszukujesz miłości, dodaj ziele lubczyku w saszetce do kąpieli. To spowoduje, że staniesz się bardziej atrakcyjny w relacjach miłosnych i taka kąpiel zainspiruje cię też do nawiązywania miłosnych relacji.

Majeranek – używamy go w czarach miłosnych. Dodaje się go także do potraw, by wzmóc uczucie miłości. Dobrze o tym wiedzieć, bo to bardzo popularna przyprawa, chociaż lubczyk wydaje się w tej roli być skuteczniejszy.

Melisa – znamy ją ze swoich właściwości uspokajających, może być również używana w celu przyciągnięcia miłości. Przez kilka godzin mocz ziele melisy w winie, odcedź, a potem napij się wina z drugą osobą, z którą chcesz nawiązać intymną relację. Możesz też nosić zioło przy sobie, aby odnaleźć miłość.

Papryka chili w magii miłosnej

Rozmaryn – używamy go w miłosnych kadzidłach, jak również w kadzidłach wzbudzających pożądanie.

Tymianek – kobiety, które noszą gałązkę tymianku w swoich włosach przejawiają „nieodparty urok”. Może warto wprowadzić modę na zdobienie fryzur kwiatami, ziołami, wiankami… będzie i magicznie, i pięknie!

Wanilia – dodawana jest do woreczków miłosnych. Uważa się, że zapach i smak wanilii wzbudza pożądanie.

Życzę Ci szczęścia w miłości!

Źródła: „Encyklopedia magicznych roślin”, Scott Cunningham; „Green Witch”, Arin Murphy-Hiscock.

 

Zobacz także:

Wszystko o miłosnych rytuałach

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (1 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Loading...