Myślisz o prezentach? Pomyśl: CzaryMary.pl! :)

Aniołek śpiący w skrzydłach - figurkaBudda tajski biały - podgrzewacz do olejkuNie potrzebujemy okazji, by obdarowywać bliskie osoby dobrym słowem, miłym gestem, chwilą uwagi, czy drobnym upominkiem. Pozytywny gest, w myśl Prawa Przyciągania, wróci do nas z nawiązką. Pamiętaj o tym, by każdego dnia podarować bliskim osobom ciepły gest. Niechaj służy poprawie nastroju nie tylko osobie obdarowanej i tej, która prezent podarowała.

Autor Kubusia Puchatka, A.A.Milne, określił to tak:

Sztu­ka da­wania po­darun­ku po­lega na tym, aby ofiaro­wać coś, cze­go nie można ku­pić w żad­nym sklepie.

Dla tych, którzy oprócz nic nie kosztujących gestów, chciałyby wzbogacić przestrzeń życiową bliskiej osoby ciekawym, niosącym pozytywne przesłanie przedmiotem, podpowiadam przesympatyczne, radosne pomysły na prezent, które niosą pozytywną energię.

Uwaga! Niechaj będzie w Was cierpliwość, gdyż te produkty sprowadzamy spoza terytorium Polski i czas oczekiwania na nie to co najmniej tydzień (a w pesymistycznym przypadku czas podany jest na kartach produktów :)) Taki wyczekiwany prezent lepiej smakuje, gdy już znajdzie się w Waszych dłoniach.

Kwiatek machający Flip Flap zasilany energią słoneczną Solar - DBrelok do kluczy - złoto-brązowy tajski BuddaZegar ścienny z nadrukiem - anioł

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...