Smaki Pięciu Przemian dla miłośników wschodniej filozofii

Zdrowa kuchnia to również kuchnia ze smakiem! Przekonuje o tym na łamach swoich książek Anna Ciesielska, polski autorytet w dziedzinie dalekowschodniego sposobu odżywiania i filozofii życiowej – Pięciu Przemian. Niedawno ukazała się kolejna książka Pani Anny, „Filozofia smaku. Nowe przepisy ze szczyptą refleksji„. Ta książka to ponad 200 stron przepisów na zupy, dania mięsne i warzywne, sałatki, przekąski, słodkości, napoje i mikstury. W książce znajduje się również tabela z zalecanymi przez Pięć Przemian produktami dla dzieci – zdrowych i alergicznych. Lecz to nie wszystko. Autorka książki dzieli się swoimi przemyśleniami i wskazówkami związanymi z kuchnią Pięciu Przemian. Pięknym podsumowaniem są słowa Pani Anny:

Czego nam potrzeba? Talerza gorącej zupy ze szczyptą miłości. Bo gotując dajecie ciepło, czułość i troskę. Próbujcie, smakujcie, bawcie się przepisami!

ZOBACZ WSZYSTKIE KSIĄŻKI ANNY CIESIELSKIEJ >>

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...