Black Weekend 24-27.11.2023

Black Weekend w CzaryMary.pl – zapraszamy na magiczne zakupy! Black Friday – Czarny Piątek 24.11.2023 roku od godziny 11:00 rozpoczyna w Twojej magicznej galerii Black Weekend.

Do poniedziałku 27.11.2023 roku do godz. 12-ej wybrane akcesoria do wróżenia, akcesoria magiczne oraz książki o magii i zdrowiu mają dodatkowe zniżki, nawet do -70%!

Black Weekend w CzaryMary.pl

Wśród akcesoriów magicznych znajdziesz amulety, kadzidełka, figurki na swój ołtarz i niezwykłe ozdoby, dzięki którym wprowadzisz magię do swojego domu. Zachęcam również gorąco do przejrzenia talii kart do wróżenia, które otrzymały dodatkowe zniżki, może wśród nich znajdziesz piękną talię, która Cię oczaruje. Wśród książek o magii i zdrowiu możesz znaleźć ciekawą lekturę w niezwykle okazyjnej cenie! Zobacz więcej:

AKCESORIA MAGICZNE >>

KSIĄŻKI O MAGII I ZDROWIU >>

AKCESORIA DO WRÓŻENIA >>

Może właśnie w czasie trwania „Czarnego Weekendu” znajdziesz idealne prezenty na Gwiazdkę dla osób bliskich Twemu sercu? :)

Chociaż Black Weekend trwać ma 3 dni, pamiętaj proszę, że ilość produktów w naszym magazynie jest ograniczona. Do tego są tu też takie produkty, które żegnają się z nami na dłuższy czas, albo wyprzedajemy je całkowicie, bez możliwości przywrócenia ich do oferty.

Ciekawostką na Black Weekend w CzaryMary.pl jest 25% zniżki na kakao ceremonialne >> Dasz się skusić? :)

Raz jeszcze zapraszam Cię na magiczne zakupy w CzaryMary.pl i życzę odnalezienia swoich najlepszych okazji!

 

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...