Nowy Rok Numerologiczny 2024

Nowy Rok Numerologiczny według systemu Gladys Lobos rozpoczyna się od nowiu Księżyca we wrześniu. Wrześniowy nów Księżyca przypada na 15 września 2023 roku – tego dnia rozpoczynamy Nowy Rok Numerologiczny 2024.

Co to znaczy? Ważne jest to przy obliczaniu tego, w jakim Osobistym Roku Numerologicznym aktualnie się znajdujemy. By to obliczyć, dodajemy:

dzień urodzenia + miesiąc urodzenia + rok urodzenia + aktualny rok kalendarzowy.

Po 15 września 2023 roku „aktualnym rokiem kalendarzowym” będzie już rok 2024. By poznać swój Osobisty Rok Numerologiczny po 15 września 2023 roku należy dodać 2024 do dnia, miesiąca oraz roku swojego urodzenia i zredukować otrzymany wynik do pojedynczej cyfry. Po 15 września 2023 roku dodajemy więc:

dzień urodzenia + miesiąc urodzenia + rok urodzenia + 2024 jako rok kalendarzowy.

Policz, w jaki Osobisty Rok Numerologiczny wejdziesz po 15 września br. Dzięki temu uzyskasz informację, czego możesz spodziewać się w najbliższym roku. Dowiesz się, jakie tematy będą dla Ciebie ważne, na czym warto się skupić, by wykorzystać ten czas jak najlepiej. Kiedy już zredukujesz wynik do pojedynczej liczby, przeczytaj o nim na stronie:

CzaroMarowe Horoskopy – Horoskop Numerologiczny >>

Twój Nowy Osobisty Rok Numerologiczny to…

Jeśli potrzebujesz dodatkowego wsparcia w postaci amuletu czy talizmanu, możesz go zgrać z energią Nowego Roku Numerologicznego. Dla każdej z uzyskanych liczb, oznaczających Osobisty Rok Numerologiczny, dobraliśmy odpowiednie amulety dopasowane do wibracji energetycznych danego Roku Numerologicznego:

Amulety na Nowy Rok Numeorlogiczny

Szczęśliwego Nowego Roku Numerologicznego!

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...