Esencje kwiatowe

Esencje kwiatowe to prosty sposób, którym szybko pomożesz sobie i innym. Środki na bazie kwiatów były wykorzystywane w wielu kulturach przez tysiąclecia. W tym artykule znajdziesz esencje kwiatowe pozyskiwane z australijskiej flory. To z tego kontynentu pochodzą najstarsze gatunki kwiatów, które charakteryzują się nie tylko wyjątkowym pięknem, ale też i mocą.

Esencje kwiatowe, o których mowa, tworzone są pod marką Australian Bush Flower Essences. Ich receptury to wynik wiedzy i doświadczenia lekarza medycyny naturalnej Iana White, wywodzącego się z rodziny od pięciu pokoleń zajmującej się ziołami. Wyjątkowość Australian Bush Flower Essences to odkrycie przez Iana esencji odpowiadających za wyzwania typowe dla XXI wieku, związane z takimi obszarami jak np. : stres, kobieca harmonia, częste podróżowanie czy powrót do spokoju wewnętrznego.

Esencje kwiatowe w formie kropel

Transition Essence – Zaakceptuj zmianę

Transition Essence pomaga przejść przez okres życiowych zmian i lepiej sobie z nimi radzić. Łatwiej wyznaczysz kierunek, szczególnie jeśli akurat stoisz na rozdrożu i nie wiesz, w którą stronę iść. Australijskie krople Transition Essence przydadzą się też tym, którzy już mają cel, ale nie wiedzą, jak go osiągnąć. Pomaga stanąć twarzą w twarz ze swoim życiem i przejść przez nie aż do końca z lekkością, spokojem i godnością.

Łatwe w użyciu: 7 kropli pod język rano i wieczorem.

TransitionNegatywne czynniki:
Utknąłeś w miejscu
Nie wiesz, w którą stronę iść
Boisz się nieznanego
Nie akceptujesz sytuacji
Obawiasz się zmian

Pozytywne efekty:
Akceptacja zmiany
Spokój
Wewnętrzna zgoda
Jasny cel
Esencje kwiatowe

Składniki: Zawiera esencje z: liści jesiennych, drzewa storczykowego, kuflika cytrynowego, irysa australijskiego Bush Iris, porostów, mięty australijskiej, grevillei, eukaliptusa Silver Princess. Żywe połączenie esencji z wyżej wymienionych roślin, wody oczyszczonej i brandy w roli naturalnego konserwantu.(12,5% alkohol)

Transition Essence – Zaakceptuj zmianę, 30 ml >>

Calm & Clear Essence – Uwolnij się od stresu

Naszą rolą na świecie jest zadbać przede wszystkim o siebie, a mimo to tak wielu z nas nie zawsze ma dla siebie potrzebny czas czy przestrzeń. Calm&Clear Essence pomaga je odnaleźć i odprężyć się nawet w obliczu zewnętrznych obciążeń. Dzięki temu odpoczniesz i będziesz się cieszyć chwilami tylko dla siebie.

Łatwe w użyciu: 7 kropli pod język rano i wieczorem.

Negatywne czynniki:
Za dużo na głowie
Brak czasu dla siebie
Nadmiar obowiązków
Niecierpliwość

Pozytywne efekty:
Czas i miejsce dla siebie
Odprężenie
Relaks i radość
Jasność umysłu
Spokój wewnętrzny

Składniki: Zawiera esencje z kwiatów: rudbekii, boronii, dzikiej fuksji, eukaliptusa Bottlebrush, jakarandy, Crowea (Crowea exalata), Little Flannel Flower (Actinotus minor) i Paw Paw – asyminy trójklapowej. Żywe połączenie esencji z wyżej wymienionych roślin, wody oczyszczonej i brandy w roli naturalnego konserwantu.(12,5% alkohol)

Calm & Clear Essence – Uwolnij się od stresu, 30 ml >>

Abund Essence – Otwórz się na bogactwo

Często mówimy o bogactwie ducha, bogatej wyobraźni, obfitości pomysłów… a mimo to wielu z nas nosi ze sobą przez pokolenia niepotrzebne, negatywne przekonania dotyczące bogactwa. Abund Essence to subtelne wsparcie, które pomoże zostawić za sobą stare scenariusze rodowe dotyczące pieniędzy, porzucić autosabotaż i mentalne ubóstwo, a także otworzyć się na obfitość – nie tylko w wymiarze finansowym.

AbundŁatwe w użyciu: 7 kropli pod język rano i wieczorem.

Negatywne czynniki:
Pesymizm
Zamknięcie na przyjmowanie
Mentalne ubóstwo

Pozytywne efekty:
Radość z dzielenia się
Działanie z pozycji dostatku
Oczyszczanie finansowych blokad
Przekonanie, że wszystkiego wystarczy również dla Ciebie

Składniki: Zawiera esencje z kwiatów: hiacyntowca, Boab (Adansonia gregorii), Five Corners, Philoteca, Pink Flannel Flower (Actinotus forsythii), Southern Cross (Xanthosia rotundifolia), akacji. Żywe połączenie esencji z wyżej wymienionych roślin, wody oczyszczonej i brandy w roli naturalnego konserwantu.(12,5% alkohol)

Abund Essence – Otwórz się na bogactwo, 30 ml >>

Electro Essence – Dostrój się do harmonii Ziemi

Coraz więcej osób zaczyna rozumieć, czym jest promieniowanie elektromagnetyczne i jaki może mieć wpływ na organizmy żywe. Electro Essence to formuła stworzona właśnie dla osób wrażliwych na promieniowanie ziemskie, elektryczne i elektromagnetyczne. Zamiast dostrajać się do sztucznych nadajników, dostrój się do naturalnego rytmu ziemi.

Electro EssenceNegatywne czynniki:
– Brak połączenia z ziemią
– Ogólne rozstrojenie

Pozytywne efekty:
– Mniejszy wpływ promieniowania na emocje
– Ogólne poczucie dobrostanu
– Harmonia z życiem i otoczeniem

Składniki: Zawiera esencje z kwiatów dzikiej fuksji australijskiej, Crowea (Crowea exalata), dzikiego fiołka Fringed Violet, Mulla Mulla, Paw Paw i Waratah. Żywe połączenie esencji z wyżej wymienionych roślin, wody oczyszczonej i brandy w roli naturalnego konserwantu.(12,5% alkohol).

Łatwe w użyciu: 7 kropli pod język rano i wieczorem.

Electro Essence, krople 30 ml >>

Emergency Essence – Poradzisz sobie!

EmergencyIdealne wsparcie, gdy przed Tobą trudne czasy, lub tylko ciężkie chwile. Zyskaj wyjątkowy komfort i spokój

Łatwe w użyciu: 7 kropli pod język rano i wieczorem.

Składniki: Zawiera esencje z kwiatów: Angelsword (Lobelia gibbosa), Crowea (Crowea exalata), australijskiej dzikiej róży, fiołka australijskiego Fringed Violet, Grey Spider Flower (Grevillea bracteosa), rosiczki Sundew, Waratah (Telopea). Żywe połączenie esencji z wyżej wymienionych roślin, wody oczyszczonej i brandy w roli naturalnego konserwantu.(12,5% alkohol).

Emergency Essence – Poradzisz sobie! 30 ml >>

 

Esencje kwiatowe w formie sprayu

Cognis Essence – Odnajdź jasność umysłu spray

Wspiera jasność umysłu i skupienie w czasie pracy, wystąpień publicznych, czytania czy nauki. Wszystkie te procesy wymagają połączenia intuicji z funkcjami poznawczymi, bo tylko w ten sposób zintegrujesz ze sobą najśmielsze idee z twardymi faktami. Sprzyja utrzymaniu uwagi na problemie. Już starożytni szamani wiedzieli, że najlepsze rozwiązanie przychodzi ze sfery Wyższej Świadomości, w której magazynowane są wszystkie doświadczenia i cała wiedza.

CognisNegatywne czynniki:
Rozkojarzenie
Chaos myślowy
Przytłoczenie

Pozytywne efekty:
Uwolnienie pomysłów
Jasność
Skupienie

Składniki: Zawiera esencje z kwiatów: dzikiej fuksji australijskiej, isopogonu, jakarandy mimozolistnej, Paw Paw, rosiczki Sundew. Żywe połączenie esencji z wyżej wymienionych roślin, wody oczyszczonej i brandy w roli naturalnego konserwantu (12,5% alkohol).

Sposób stosowania: Psiknij na język 3 razy, kiedy potrzebujesz wsparcia.

Cognis Essence, spray 30 ml >>

 

Body Beautiful – Akceptuj swoje ciało

Tyle mówi się dziś o akceptacji ciała, a jednocześnie rzeczywistość medialna i otoczenie nie zawsze ułatwiają pokochanie siebie. Wyłącz się i zacznij od najważniejszego, czyli tego, jak postrzegasz swoje ciało fizyczne. Formuła wspiera miłość własną, troskę i akceptację swojego ciała. Pomaga przy niechęci i innych problemach z postrzeganiem ciała, własnej skóry czy sfery intymności.

Body BeautifulNegatywne czynniki:
Niechęć do swojego ciała fizycznego, skóry i dotyku.

Pozytywne efekty:
Akceptacja swojego ciała
Miłość i dbanie o siebie

Składniki: Zawiera esencje kwiatowe zśliwki kakadu, Five Corners, Flannel Flower (Actinotus helianthi), Little Flannel Flower (Actinotus minor), eriostemonu, Pink Flannel Flower (Actinotus forsythii), sosny australijskiej, wisterii. Żywe połączenie esencji z wyżej wymienionych roślin, wody oczyszczonej i brandy w roli naturalnego konserwantu.(12,5% alkohol).

Łatwe w użyciu: Psiknij na język 3 razy rano i wieczorem.

Body Beautiful, spray 30 ml >>

Woman – Ukochaj swoją kobiecość

Jest to esencja kwiatowa dedykowana kobietom. Na zaburzenia równowagi emocjonalnej w czasie miesiączki i menopauzy. Poznaj się lepiej. Polub swoje ciało i duszę. Doceń ich urodę.

WomanPozytywne efekty:
Równowaga życiowych cykli kobiety
Przywrócenie harmonii emocjonalnej
Łatwiejsze zmiany
Akceptacja tego, co jest
Docenienie siebie samej

Składniki: Zawiera esencje ze śliwki kakadu, kuflika cytrynowego, fuksji, Crowea (Crowea exalata), Five Corners, ptilotusa różowego, banksji, kwiatów drzewa herbacianego, Actinotus forsythii, rzewni skrzypolistnej. Żywe połączenie wyżej wymienionych kwiatów, wody oczyszczonej i brandy jako naturalnego konserwantu (12,5% alkohol).

Łatwe w użyciu: 3 dawki spreju na język rano i wieczorem.

Woman, spray 30 ml >>

Travel – Podróżuj w spokoju

Dworce i lotniska to nowe miejsca, ludzie, zapachy… i dużo obcej energii. Nic dziwnego, że często czujemy się wytrąceni i oddzieleni od Siebie. Travel Oral Spray pomoże dojechać na miejsce wypoczętym i w harmonii ze Sobą – a przecież tylko tak możesz odkrywać Nowe. Polecane przy wszystkich rodzajach podróży.

TravelNegatywne czynniki:
Emocje związane z podróżą

Pozytywne efekty:
Odświeżenie
Równowaga
Zabezpieczenie własnej przestrzeni
Spokój
Odprężenie

Składniki: zawiera esencje z banksji bagnistej, eukaliptusa Bottlebrush, dzikiej fuksji australijskiej, irysa australijskiego Bush Iris, Crowea (Crowea exalata) fiołka australijskiego Fringed Violet, eukaliptusa Macrocarpa, Mulla Mulla, Paw Paw, czerwonego lotosu, sosny australijskiej, eukaliptusa Silver Princess, rosiczki Sundew, Tall Mulla Mulla (ptilotus exaltatus. Żywe połączenie wyżej wymienionych kwiatów, wody oczyszczonej i brandy jako naturalnego konserwantu (12,5% alkohol).

Łatwe w użyciu: Psiknij na język 3 razy, gdy potrzebujesz wsparcia.

Travel, spray 30 ml >>

Esencje kwiatowe w formie mgiełki

Organic Space Clearing Essence Skin & Space Mist

Chcesz otaczać się spokojem i harmonią? Zacznij od symbolicznego oczyszczenia przestrzeni z zastałej, negatywnej energii o podłożu mentalnym i emocjonalnym. Przywrócisz harmonię we wnętrzach i działaniach, a także łatwiej pozbędziesz się napiętej atmosfery.

Organic Space Clearing EssenceNegatywne czynniki:
Negatywna energia na poziomie psychiki i emocji

Pozytywne efekty:
Oczyszcza przestrzeń z negatywnej energii
Tworzy przyjazną, harmonijną przestrzeń

Posiada certyfikat OFC Certified Organic Australia. Połączenie wysokiej jakości olejków eterycznych z esencją kwiatową pozwala nam uzyskać wyjątkowy aromat i pożądane właściwości aromaterapeutyczne. Australijska mgiełka do ciała Organic Space Clearing Essence Skin & Space Mist zawiera też olejek cedrowy, z eukaliptusa cytrynowego, lawendowy i z drzewa sandałowego. To połączenie zostało opracowane specjalnie z myślą o oczyszczaniu przestrzeni. Eteryczny olejek cedrowy pomoże przemienić trudne sytuacje w wartościowe doświadczenia, z których można czerpać mądrość i moc. Olejek eukaliptusowy wykorzystuje się do naturalnej dezynfekcji przestrzeni. Lawenda koi i uspokaja. Olejek z drzewa sandałowego może pomóc uciszyć wewnętrzny zgiełk myślowy, a także oczyścić negatywną energię pozostałą po trudnych sytuacjach życiowych.

Składniki: Organic Aloe barbadensis leaf juice, Organic alcohol, Organic glycerin, Polyglyceryl-10 Laurate*, Juniperus virginiana (Cedarwood) oil, Lavandula angustifolia (Lavender) oil, Eucalyptus globulus leaf oil, Santalum spicatum (Sandalwood) wood oil, Lobelia gibbosa essence, Adansonia gibbosa essence, Thysanotus tuberosus essence, Parmelia s.lat essence, Nelumbo nucifera essence, Organic Chamomilla recutita (Matricaria) flower extract, Organic Calendula officinalis flower extract, Organic Arnica montana flower extract, Organic Echinacea purpurea root extract, parfum*, potassium sorbate*, citric acid*, d-limonene^, linalool^. *botanical source, ^from essential oils/p> Zawiera esencje kwiatowe z:Angelsword (Lobelia gibbosa), Boab (Adansonia gregorii), fiołka australijskiego Fringed Violet, porostów i różowego lotosu.

Sposób użycia: Rozprowadź mgiełkę w powietrzu wtedy, kiedy potrzebujesz.

Organic Space Clearing Essence Skin & Space Mist, 50 ml >>

Calm & Clear Essence – Uwolnij się od stresu

Dla tych, którym trudno jest znaleźć czas dla siebie. W mgiełce takiego zapachu łatwiej się odprężysz nawet wtedy, gdy życie nakłada na Ciebie dodatkowe obciążenia i obowiązki.

Calm & Clear EssenceNegatywne czynniki:

Za dużo na siebie bierzesz
Nie masz dla siebie czasu
Brak Ci cierpliwości

Pozytywne efekty:

Zyskaj czas i przestrzeń dla siebie
Odpręż się
Odpocznij i czerp z życia przyjemność
Zyskaj jasność, spokój i ukojenie

Połączenie wysokiej jakości olejków eterycznych z esencją kwiatową pozwala nam uzyskać wyjątkowy aromat i pożądane właściwości aromaterapeutyczne. Poza esencjami z kwiatów mgiełka Organic Calm&Clear Mist zawiera też olejki eteryczne z neroli, paczuli, lawendy i słodkiej pomarańczy, by pomóc w osiągnięciu spokoju i odprężenia. Właściwości aromaterapeutyczne neroli i lawendy uzupełniają się nawzajem, przynosząc wyciszenie i spokój myśli. Zapach paczuli harmonizuje i stabilizuje umysł, gdy w wyniku przeciążenia zmartwieniami spada poczucie wartości. Pachnąca latem słodka pomarańcza przynosi radość i pewność co do swoich decyzji.

Składniki: Organic Aloe barbadensis leaf juice, Organic alcohol, Organic glycerin, Aqua, Polyglyceryl-10 Laurate*, Glycerin*, Lavandula angustifolia (Lavender) oil, Citrus aurantium (Neroli) flower oil, Pogostemon cablin (Patchouli) oil, Citrus aurantium dulcis (Orange) oil, Tetratheca ericifolia essence, Boronia ledifolia essence, Callistemon linearis essence, Epacris longiflora essence, Crowea saligna essence, Jacaranda mimosaefolia essence, Actinotus minor essence, Carica papaya essence, Chamomilla recutita (Matricaria) flower extract, Calendula officinalis flower extract, Organic Arnica montana flower extract, Echinacea purpurea root extract, sodium anisate*, sodium levulinate*, potassium sorbate, citric acid*, farsenol^, geraniol^, limonene^, linalool^. *botanical source, ^from essential oils. Zawiera esencje kwiatowe z: liliowca żółtego, boronii, kuflika cytrynowego, fuksji, Crowea (Crowea exalata), jakarandy mimozolistnej, Little Flannel Flower (Actinotus minor) i Paw Paw – asyminy trójklapowej.

Sposób przygotowania: Rozprowadź mgiełkę w powietrzu wtedy, kiedy potrzebujesz.

Calm & Clear Essence – Uwolnij się od stresu, 50 ml >>

Emergency Essence – Poradzisz sobie!

Doskonała formuła przy problemach emocjonalnych. Zapach mgiełki Organic Emergency Essence Mist uspokaja i łagodzi napięcie.

Emergency Essence - Poradzisz sobie! Pozytywne efekty:
Odwaga
Otucha
Pewność swoich decyzji
Wsparcie

Produkt w 100 % wyprodukowany w Australii. Posiada certyfikat organiczny OFC Certified Organic Australia. Połączenie wysokiej jakości olejków eterycznych z esencją kwiatową pozwala nam uzyskać wyjątkowy aromat i pożądane właściwości aromaterapeutyczne. Mgiełka zapachowa Organic Emergency Essence Mist zawiera też olejki aromatyczne z neroli, rumianku, lawendy i bergamotki, które przydają się w szczególnie trudnych sytuacjach. Olejek neroli pomaga uspokoić myśli, poprawić nastrój i ukoić nerwy. Rumianek wykorzystuje się, aby przeciwdziałać zdenerwowaniu. Pomaga wyeksponować najlepsze cechy. Lawenda zarówno poprawia nastrój, jak i uspokaja. Zapach bergamotki sprzyja utrzymaniu pozytywnego stanu umysłu.

Składniki: Organic Aloe barbadensis leaf juice, Organic alcohol, Organic glycerin, Aqua, Polyglyceryl-10 Laurate*, Glycerin*, Citrus aurantium (Neroli) flower oil, Ormenis multicaulis (Chamomile) oil, Lavandula angustifolia (Lavender) oil, Citrus aurantium bergamia (Bergamot) fruit oil, Lobelia gibbosa essence, Crowea saligna essence, Bauera sessiliflora essence, Thysanotus tuberosus essence, Grevillea buxifolia essence, Pimelea linifolia essence, Triodia species essence, Drosera spathulata essence, Telopea speciosissima essence, Chamomilla recutita (Matricaria) flower extract, Calendula officinalis flower extract, Organic Arnica montana flower extract, Echinacea purpurea root extract, sodium anisate*, sodium levulinate*, potassium sorbate, citric acid*, farnesol^, geraniol^, limonene^, linalool^. *botanical source, ^from essential oils Zawiera esencje kwiatowe z: Angelsword (Lobelia gibbosa), Crowea (Crowea exalata), dzikiej róży australijskiej, fiołka australijskiego Fringed Violet, Grey Spider Flower (Grevillea bracteosa), rosiczki Sundew, Waratah (Telopea).

Sposób przygotowania: Rozprowadź w powietrzu raz na godzinę lub częściej w razie potrzeby.

Emergency Essence – Poradzisz sobie! 50 ml >>

ZOBACZ ESENCJE KWIATOWE AUSTRALIAN BUSH FLOWERS >>

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...