Zaklęcie na Samhain z runami na odmianę losu

Zaklęcie na Samhain z runami na odmianę losu jest propozycją na rytuał dla osób, które lubią sięgać do energii run. Samhain przypada na noc z 31.10 na 1.11, lecz ten rytuał będzie odpowiedni do wykonania w inne magiczne święto. Możego go wykonać w dzień Twoich urodzin, lub w każdym czasie, kiedy będziesz czuł potrzebę zmiany na lepsze w swoim życiu. Jeśli możesz wybrać czas, sprzyjać temu działaniu będzie nów Księżyca.

Zaklęcie na Samhain z runami na odmianę losu

Potrzebujesz zestawu run – na kamieniach lub talii kart runicznych, podstawki lub talerza, na którym je położysz, bylicy oraz dostępu do opisu znaczenia run, jeśli nie znasz go na pamięć.

1. W swoim uświęconym miejscu wyjmij trzy runy symbolizujące trapiącą Cię sytuację. Ułóż je na talerzyku.

2. Następnie na wierzchu wylosowanych run ułóż takie, które symbolizują Twoją wymarzoną przyszłość. Na około nich połóż bylicę.

3. Wyobraź sobie, że od tych wybranych run bije światło, umacniające Twój wymarzony los. Zostaw te runy otoczone ziołami na trzy dni. Po tym czasie rytuał będzie zakończony. To zaklęcie pochodzi z książki Samhain autorstwa Diany Rajchel.

Używaną w rytuale bylicę możesz zastąpić innym ziołem, które ma właściwości ochronne. Odpowiednia będzie lawenda, bądź palo santo. Karty runiczne równie dobrze mogą być zastąpione runami na kamieniach czy drewnie. Powyżej na zdjęciu widoczna jest talia Runy Potęgi przyrody.  Jest bardzo poręczna dzięki mniejszemu rozmiarowi kart, które pokazują najważniejsze korespondencje poszczególnych run.

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (1 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Loading...