Anioły Kabały – karty anielskie ponownie dostępne!

Anioły Kabały to talia kart anielskich autorstwa Dariusza Cecudy. Po dłuższej nieobecności są ponownie dostępne! Jeśli korzystasz z wyroczni anielskich, a nie znasz jeszcze tej talii, jest to jedna z perełek, którą zapewne będziesz oczarowany. Podobnie zachwyci kogoś, kto kocha anioły i otrzyma ją w prezencie.

Anioły Kabały to niezwykłe karty anielskie

Obrazy na kartach Anioły Kabały przedstawiają 72. kabalistyczne anioły. Znajdują się na nich najważniejsze informacje na temat danego anioła w postaci słów kluczowych, dni i godzin panowania, symboli astrologicznych i hebrajskich imion. Graficzna prezentacja danego anioła na karcie również niesie ze sobą wiele treści o jego naturze – każdy obraz i symbol ma swoje znaczenie.  Aniołowie z tego samego chóru mają ten sam kolor tła karty, przez co bardzo łatwo je rozpoznać.
Anioły Kabały - niezwykłe karty anielskie

Jak korzystać z talii Anioły Kabały?

Karty „Anioły Kabały” mogą służyć jako wyrocznia anielska. Do tego celu przydatna będzie krótka broszurka opisująca blaski i cienie danego anioła. Słowa kluczowe na karcie również podpowiadają, jaką dziedziną dany anioł się zajmuje. Do określania czasu danego wydarzenia pomocne będą widoczne na kartach dni panowania anielskiego opiekuna. Możesz do jednego pytania wyciągnąć z talii jedną kartę, bądź skorzystać z dowolnie dobranych rozkładów.

Potasuj rano i wyciągnij z talii jedną kartę z prośbą, by pokazała Twojego anielskiego opiekuna na dany dzień. Słowa kluczowe mogą przynieść dla Ciebie przesłanie, które stanie się Twoją afirmacją.

Talia „Anioły Kabały” jest wręcz zaproszeniem do medytacji. Znajdź trochę wolnego czasu, zapal świecę i wylosuj jedną kartę. Przypatrz się jej uważnie przez kilka minut. Powiedz imię danego anioła, następnie zamknij oczy i zobacz, dokąd zabierze Cię on w medytacji.

Dobrym pomysłem będzie zapoznanie się ze swoim aniołem urodzeniowym. Wyszukaj z talii anioła opiekującego się przedziałem czasu, w którym przyszedłeś na świat. Następnie pomedytuj z nim, jak opisałam wyżej. Pamiętaj, że to jest Twój anielski opiekun. Zawsze w razie potrzeby możesz rozmawiać z nim i przekazywać swoje prośby. To jego cienie pokażą, z czym możesz mierzyć się w codziennych wyzwaniach. Jego blaski będą umacniać pozytywne Twoje cechy.

W ten sposób dochodzimy do kolejnego sposobu pracy z anielską talią: karty mogą być ochronnym amuletem i talizmanem przyciągającym pomyślność. Kiedy zapoznasz się z Aniołami Kabały dostrzeżesz, że każdy z nich specjalizuje się w określonych dziedzinach życia. Są anioły, które wzmacniają zdrowie, zwiększają dostatek, rozpalają miłość, ochraniają w różnych sytuacjach. Jeśli wiesz, co potrzebujesz wzmocnić w swoim życiu, poproś danego anioła o pomoc. Kartę możesz ustawić na swoim ołtarzu, bądź nosić przy sobie.

Anioły Kabały wspaniale wpisują się jako uczestnicy w magicznym rytuale. Możesz wybrać anioły, które najbardziej odpowiadają intencji, z jaką przeprowadzasz rytuał u umieść ich karty na ołtarzu. Możesz też zaprosić ich wszystkich, w przypisanej kolejności, ułożyć z kart ochronny krąg dookoła siebie i ołtarza. Energetycznie jest to wspaniałe doświadczenie.

Bez względu na to, który sposób używania kart anielskich jest Ci bliższy,
dzięki talii „Anioły Kabały” zacieśnisz swoją więź z aniołami.

Karty „Anioły Kabały” znajdziesz tutaj >>

Anioły Kabały - karty anielskie

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (2 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Loading...