Numerologia partnerska – na czym polega? Znaczenie liczb w miłości

Numerologia partnerska jest prawie tym samym, co numerologia urodzeniowa, z tą różnicą, że pokazuje ona dopasowanie towarzyskie konkretnych osób, a dokładniej tych, które urodziły się pod konkretną wibracją. Dzięki tej ezoterycznej, prastarej wiedzy, możemy dowiedzieć się z kim będziemy tworzyć związek doskonały, a z kim przysłowiowe „darcie kotów” będzie przykrą codziennością. Sprawdź, z jaką liczbą stworzysz parę doskonałą!

Numerologia partnerska - na czym polega? Znaczenie liczb w miłości

Numerologia partnerska – co to jest?

Zgodność liczb numerologicznych pozwala ustalić, czy związek z interesującą nas osobą ma szansę na przetrwanie, czy raczej nie stworzy się z nią nic obiecującego. To na podstawie numerologii – tajemnej i prastarej wiedzy ezoterycznej – wiele osób buduje swoje życie osobiste, finansowe, ale również właśnie uczuciowe. Nic dziwnego, bo jak już mawiali Pitagorejczycy „wszystko jest liczbą” – wg. numerologii bowiem, każda liczba niesie dla konkretnych osób wybrane i charakterystyczne cechy charakteru (w tym wady i zalety). Nie każda jednak cyfra pasuje do siebie – za pomocą poniższego materiału sprawdzisz, jakie wibracje tworzą mieszankę doskonałą z Twoją osobą!

Numerologia partnerska – sprawdź, do kogo pasujesz!

Liczba 1 w numerologii partnerskiej

Jeśli jesteś numerologiczną jedynką, jesteś synonimem początku – masz w sobie ogromną siłę, którą obdarzone są osoby niezwykle odważne, posiadające cechy przywódcze. Z łatwością wchodzisz w rolę lidera oraz lubisz zwracać na siebie uwagę. W związku z tym, że potrzebujesz atencji i potwierdzania Twoich zasług, dobrze czujesz się z osobami, które będą zachwycone Twoimi dokonaniami. Najlepiej zatem dogadasz się z tymi wibracjami, które są skłonne do kompromisów, nie naciskają, mają spokojniejszą naturę, ale cały czas są zaradne życiowo, dzięki czemu będą nakręcać Cię pozytywnie do działania. Takimi osobami będą z pewnością numerologiczne szóstki dwójki. Zupełnie jednak nie odnajdziesz się w związku z drugą zaborczą jedynką, ósemką, czy dziewiątką.

Numerologia

Sprawdź książki o numerologii »

Liczba 2 w numerologii partnerskiej

Numerologiczna dwójka jest zupełnym przeciwieństwem jedynki – ta spokojna, wycofana i zrównoważona osóbka, ceni sobie spędzanie czasu raczej na uboczu, w samotności lub w gronie najbliższych osób. Ma dużo cnotliwych cech – jest bowiem niezwykle dobra, uczciwa, spokojna oraz tolerancyjna, gotowa na stworzenie trwałego związku. Z prawdziwym spokojem znosi wszelkie przywary ludzkie i jest w stanie złagodzić najtrudniejsze konflikty, jednak na dłuższą metę spędzanie czasu z osobami impulsywnymi może być dla numerologicznej dwójki bardzo uciążliwe. W związku z tym siódemki dziewiątki nie będą dla niej dobrymi partnerami. Za to  troskliwe i i opiekuńcze dwójki, czwórki i szóstki sprawdzą się doskonale w roli najlepszego przyjaciela, czy sympatii dwójki.

Liczba 3 w numerologii partnerskiej

Radosna, otwarta, żyjąca chwilą i wyrozumiała – taka jest właśnie numerologiczna trójka. W jej towarzystwie nie można się nudzić – to wulkan pełen kreatywnych pomysłów, który zadowoli każdego! Osoby ceniące sobie spokój mogą jednak nie sprostać wymaganiom ekspresyjnej trójki, która co rusz obsypuje świat nowymi talentami i częstą zmianą zainteresowań. W związku z jej dynamicznym i zmiennym charakterem, związki które tworzy w większości nie nalezą do stałych chyba, że partner, który będzie jej towarzyszył obsypie ją równie zaskakującymi pomysłami i będzie skory do wspólnego podbijania świata. Kto jest odpowiednim towarzyszem dla trójki? Z pewnością sama trójka, jedynka i piątka. Dwójka, szóstka i czwórka mogą natomiast w związku ze zmienną trójką poczuć się bardzo niepewnie – nie stanowią zatem dobrego dopasowania partnerskiego.

Liczba 4 w numerologii partnerskiej

Jakie są numerologiczne czwórki? To osoby ceniące sobie wartości gwarantujące stały związek, jak szczerość i odpowiedzialność. Lubią wiedzieć na czym stoją, dlatego oczekują wierności i stabilizacji, oferując w zamian te same cechy. Wchodząc w związek w czwórką, wiedz, że skupia się ona na porządku i ogólnym ładzie, dlatego osoby z temperamentnym charakterem raczej nie znajdą z nią wspólnego języka. Doskonałymi partnerami dla czwórek są więc odpowiedzialne dwójki, szóstki i siódemki, które są zupełnym przeciwieństwem niezorganizowanych piątek i trójek.

Liczba 5 w numerologii partnerskiej

Piątki, swoim temperamentem przypominają żywiołowe trójki – są wyjątkowo zmienne, mają poczucie humoru i kochają nieodkryte zjawiska. To wolne dusze, które stale poszukują czegoś wyjątkowego, co sprosta ich oczekiwaniom. Zarówno w pracy, jak i w życiu nie cierpią monotonii, dlatego wszelkie związki z rozważnymi siódemkami, szóstkami, czy dwójkami nie będą długotrwałe. Będą jednak doskonałym towarzystwem dla odkrywczych i pełnych życia trójek i piątek.

Liczba 6 w numerologii partnerskiej

Szóstka ceni sobie harmonię i przebywanie na łonie natury – jest wobec tego bardzo przyjaźnie nastawiona do świata. Mimo, że kocha przyrodę, nie jest wcale lekkoduchem – wręcz przeciwnie, uwielbia harmonię, ład i porządek, a osoby obdarzone właśnie rozsądkiem i powagą, jak szóstka, dwójka i czwórka, tworzyć będą z wyrozumiałą i opiekuńczą szóstką doskonałe relacje. Ko nie pasuje do numerologicznej szóstki? Bez wątpienia przywódcza ósemka.

Liczba 7 w numerologii partnerskiej

Siódemka od zarania dziejów uznawana jest za liczbę magiczną i tajemniczą – takie są właśnie osoby, urodzone pod tą wibracją, które uwielbiają tajemnice i zagadki świata. Są okraszone aurą mistycyzmu, wyjątkową inteligencją i przenikliwością, a filozofię życia starają się opierać na duchowości. Związek z siódemkami nie będzie łatwy dla stabilnych dwójek i czwórek, które nigdy nie zrozumieją poszukującej ideału siódemki. Ponieważ te tajemnicze osoby są dość nieufne wobec innych, ich związek z pewnością będzie należał do udanych, jeśli partnerem będzie siódemka, czwórka i dziewiątka.

Liczba 8 w numerologii partnerskiej

Ósemki, podobnie, jak jedynki to urodzeni liderzy – nie stworzą więc z tą przywódczą wibracją udanego związku. Nie będą też dogadywać się z osobami o tej samej wibracji urodzenia.  Ósemka najlepiej będzie się czułą w towarzystwie osób uległych, jak dwójka, czwórka, szóstka, siódemka, czy dziewiątka, którym zaimponuje swoją ambicją, wytrwałością i odpowiedzialnością.

Liczba 9 w numerologii partnerskiej

Szukasz wrażliwej, wiernej i oddanej osoby? Taka jest właśnie dziewiątka, która posiada wiele łagodnych cech – nadaje się bowiem na doskonałego przyjaciela, który chętnie pomaga innym w potrzebie. Niestety w swojej dobroci, często ociera się o naiwność, która zostaje nieraz wykorzystana przez inne, dominujące wibracje. Nie znajdą zatem porozumienia z jedynkami i piątkami, za to z podobnymi do nich samych empatycznych dziewiątek i siódemek.

Liczba 10 w numerologii partnerskiej

Podczas obliczeń wibracji urodzenia wyszło Ci, że jesteś 10? Tak naprawdę jesteś jedynką – po dodaniu do siebie 1 i 0 otrzymasz właśnie tę cyfrę.

Czym są liczby mistrzowskie?

Jeśli w trakcie sporządzania portretu numerologicznego uzyskałeś liczbę 11, 22, 33 lub 44 – jesteś liczbą mistrzowską. Takich licz nie sumuje się ze sobą – tworzą one zupełnie inny, wyjątkowy rozdział numerologi. Swoją nazwę „mistrzowską” mają nadaną nie bez powodu – wyróżniają się one swoją niezwykłą charyzmą, dobrocią i chęcią samodoskonalenia się na tle innych numerologicznych liczb.

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (1 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Loading...