Przyciąganie bogactwa – jak przyciągnąć bogactwo do swojego życia?

Bogactwo oraz pieniądze często są tematem tabu w społeczeństwie, wielu ludzi cierpi także z powodu ich braku. Czy są sposoby na zmianę tego statusu? Jak przyciągnąć bogactwo do swojego życia – dowiecie się już w tym wpisie!

Istnieje kilka podstawowych sposobów, które w duchowy sposób pomogą w osiąganiu najwyższych celów. Warto jednak pamiętać, że żaden cel nie osiągnie się bez działania i zadbać również o ten aspekt. Zatem – co przyciąga pieniądze?

Manifestacja i prawo przyciągania

Jest to bardzo istotna część w kontekście osiągania bogactwa, co potwierdza wielu milionerów. Życie według prawa manifestacji i prawa przyciągania daje ogromne możliwości, jeśli wierzymy, że wszechświat jest nieskończony i daje nieskończenie wiele opcji. Największą zasadą prawa przyciągania jest to, że wszechświat na zewnątrz jest odzwierciedleniem naszego wnętrza. To, o czym myślimy, w jaki sposób myślimy, kim się otaczamy, co oglądamy i czego słuchamy ma bezpośredni wpływ na to, co będzie manifestowało się w naszym życiu, czyli co będziemy przyciągać.

Żeby osiągnąć płynność w przyciąganiu wymarzonych aspektów, najlepiej wyzbywać się negatywnych myśli, zastępując je pozytywnymi, myśleć o sobie i innych w samych superlatywach, być otwartym na wszystko, co najlepsze i świadomym kreowania własnego życia. Bardzo istotne jest również, aby nie „zawyżać ważności” aspektów, które chcemy manifestować. Powinny one przychodzić lekko i płynnie.

Sukces, kariera i pieniądze w CzaryMary.pl >>

Kamienie naturalne

Kryształy już od tysiącleci są dla nas ogromną pomocą od natury. Kształtowały się przez miliony lat i posiadają w sobie pierwotną informację. Ich ogromna obfitość pozwala nam na znalezienie odpowiedniego kamienia, którego energia wesprze nasze działania w danym aspekcie, na przykład w przyciąganiu bogactwa i pieniędzy do swojego życia. Kamienie, które świetnie sprawdzą się przy osiąganiu obfitości, to: cytryn, piryt, czy awenturyn (sprawdź kamienie naturalne w CzaryMary.pl >>).

Kryształy są subtelną pomocą, którą nie każdy wyczuwa. Można więc być uważnym przy ich stosowaniu, aby na bieżąco monitorować jakiekolwiek zmiany, które mogą wnieść do naszego życia. Warto również na początku oczyścić, a także naładować odpowiednio kamienie, na przykład myjąc je pod wodą, zakopując w lesie, czy wystawiając na światło księżyca.

Kamienie naturalne w CzaryMary.pl >>

Talizmany

Talizmanami są symbole, bardzo często starożytne, w których zapisane są różne częstotliwości. Zaobserwowano, że niektóre symbole działają szczególnie pozytywnie w aspekcie przyciągania bogactwa i to właśnie z tych symboli powstały obecne talizmany, które posiadają niesamowicie wysokie częstotliwości. Talizman obfitości i bogactwa może być noszony (w różnej formie) codziennie i może on również dzięki temu jeszcze mocniej przypominać o upragnionym celu.

>>> Sprawdź najlepsze talizmany w CzaryMary.pl <<<

Talizmanami mogą być naszyjniki, bransoletki, czy po prostu symbole, które będziemy nosić w kieszeni lub torebce. Mogą to być także przedmioty, z którymi jesteśmy szczególnie związani. Warto pamiętać, żeby nie mylić talizmanów z amuletami! Amulety mają zwykle funkcje ochronne i odpychające, a talizmany przyciągające. Amulety na bogactwo powinniśmy więc nazywać Talizmanami (często słyszymy jednak nazwy amulet finansowy, amulet bogactwa, amulet na pieniądze). Nie chcemy chyba odpychać od siebie bogactwa!

Afirmacje i mantry

Są to wschodnie techniki, które mają na celu zwiększać naszą świadomość, przyspieszać osiągnięcie celu, a także sprawiać, że się z nim oswoimy, ponieważ wiele ludzi nie czuje się komfortowo z pieniędzmi i bogactwem.

Afirmacje to pewne zwroty/słowa/zdania, które powtarzane często przenikają do naszej rzeczywistości i w końcu stają się naszym życiem. Przykładową afirmacją może być: „Jestem niesamowitą częścią wszechświata, która zasługuje na wszystko. Przyciągam do swojego życia tylko bogactwo i obfitość – niczego nigdy mi nie brakuje.”. Taką afirmację należy powtarzać codziennie, aż do oswojenia się podczas postawienia przed takim faktem. Afirmacje pomogą lepiej ukierunkować nasze myśli, a co za tym idzie – nasze życie.

Mantry to bardzo często pieśni, które zawierają specjalny układ słów. Przenika on do naszego życia i pozwala zwiększać nasze wibracje. Wyższe wibracje automatycznie pozwalają na łatwiejszą manifestację pieniędzy, bogactwa i pozytywnych myśli.

Jaki sposób jest twoim ulubionym? Daj znać pod spodem i podziel się z innymi tym wpisem!

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (1 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Loading...