Wiosenny rytuał oczyszczania pomieszczeń – magia żywiołów

Jak przeprowadzić skuteczne oczyszczanie przestrzeni i pomieszczeń w domu? Jakich magicznych przedmiotów użyć do oczyszczania? Jakie żywioły powinny brać w nim udział? Na te pytania otrzymasz dzisiaj odpowiedź!

Zanim przystąpisz do rytuału, pamiętaj, iż odganianie negatywnych wpływów tradycyjnie wiąże się z kierunkiem przeciwnym do ruchu/wskazówek zegara. Przygotuj miotłę, tacę, święcę i świecznik, zapałki, kadzidło i kadzielnicę, miskę lub szklankę z wodą oraz małe naczynie z solą.

Rytuał oczyszczania pomieszczeń

1. Posprzątaj dom, schowaj niepotrzebne rzeczy.

2. Ześrodkuj się i połącz z ziemią.

3. Wypowiedz słowa: „Wyganiam z tej przestrzeni wszelką negatywną energię„.

4. Zacznij od drzwi wejściowych: zamiataj podłogę, poruszając się w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara i wyobrażaj sobie, jak miotła rozbija wszelką negatywną energię. Powtórz to we wszystkich pomieszczeniach i zakończ przy drzwiach wejściowych.

5. Na tacy postaw świecę w świeczniku, połóż zapałki, kadzidło, kadzielnicę, wodę oraz pojemnik z solą. Zapal świecę oraz kadzidło. Do wody wsyp trzy szczypty soli i delikatnie wymieszaj.

6. Postaw tacę na środku pierwszego pomieszczenia, weź kadzidło i obejdź z nim przestrzeń, poruszając się przeciwnie do ruchu wskazówek zegara. Rozprowadź dym po wszystkich kątach mówiąc: „Oczyszczam cię powietrzem„. Odstaw kadzielnicę i weź świecę. Obchodząc z nią pokój, powiedz: „Oczyszczam cię światłem ognia„. Następnie weź naczynie ze słoną wodą. Nabierając wodę na palce i spryskując nią przestrzeń, obejdź pomieszczenie ze słowami: „Oczyszczam cię wodą i ziemią„.

7. Powtórz to samo we wszystkich pomieszczeniach. Na końcu oczyść w ten sposób przestrzeń przy drzwiach wejściowych.

Jeśli spodobał Ci się ten rytuał, to koniecznie udostępnij tego posta!

>> Sprawdź zioła i kadzidła do oczyszczania przestrzeni na CzaryMary.pl <<<

Biała Szałwia w CzaryMary.pl

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (1 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Loading...