Słowiańska wiedźma. Rytuały, przepisy i zaklęcia naszych przodków

„Słowiańska wiedźma. Rytuały, przepisy i zaklęcia naszych przodków” to niesamowicie magiczna nowość od Wydawnictwa Kobiecego. Co znajdziemy w tej książce polskiej autorki?

Magia wraca do nas wraz ze starymi wierzeniami – a może nigdy nas nie opuściła…

Słowiańska Wiedźma

>>> Zakup „Słowiańską wiedźmę” w najlepszej cenie na CzaryMary.pl <<<

Żyje tu i teraz. Rozumie przyrodę i czerpie z jej dóbr – w szufladzie trzyma korzeń jarzębiny, a wieczorami okadza dom jałowcem. Na jej szyi widnieje amulet, z ust wypływają słowa zaklęć. Szykuje się do obchodów nadchodzącego sabatu.

Słowiańska czarownica drzemie w kobiecym sercu i pomaga w życiowych wyborach, smutkach i radościach. Gdy pozwolisz jej rozkwitnąć, poczujesz w sobie ogromny dar, bezgraniczną wdzięczność i wielką siłę.

Dla kogo jest „Słowiańska Wiedźma”?

Dobromiła Agiles w swojej książce dzieli się wiedzą i wskazówkami, które zapoznają cię ze światem wierzeń i rytuałów naszych przodkiń – od wprowadzenia do wicca i rodzimowierstwa, poprzez opisy poszczególnych sabatów, po przepisy, zaklęcia, a nawet słowiańską gimnastykę.

Książka idealnie sprawdzi się dla tych zainteresowanych rodzimowierstwem, słowiańszczyzną, magią, rytuałami i wieloma czarowniczymi tajemnicami. Jeśli jesteście spragnieni wiedzy, to z pewnością „Słowiańska wiedźma” będzie idealnym wyborem dla Was!

Kim jest autorka książki?

Dobromiła Agiles – Czarownica inicjowana w misteria Wicca Tradycyjnego, Arcykapłanka łódzkiego kowenu Wiccan Tradycyjnych, organizatorka Łódzkich Spotkań z Wicca, założycielka zgrupowania Pogańscy Rodzice, zrzeszającego polskie rodziny wychowujące dzieci w duchu pogańskim i czarowniczym. Nauczycielka, dziennikarka, pisarka. Miłośniczka hinduizmu, pasjonatka wróżbiarstwa. Kapłanka Starych Bogów. Wiedźmia mamusia małego króla Artura.

Co mówią o książce?

„Jak połączyć praktykę magiczną ze słowiańskimi wierzeniami? Co wspólnego ma Wicca i rodzima wiara Słowian? Nowatorska książka Dobromiły Agiles, pełna wiedzy i magii, odpowiada na te pytania i umożliwia wkroczenie na ścieżkę słowiańskiej Wiedźmy.”

Natalia Lempa, Paranormalia

Słowiańska Wiedźma to prawdziwy must-have w świecie magii, duchowości, czy czarostwa. Podzielcie się z nami swoją opinią po przeczytaniu lektury!

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (1 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Loading...