Szczęśliwego Yule! Nowi czarodzieje w CzaryMary.pl

 Dziś jest szczególny dzień: jest przesilenie zimowe i koniunkcja dwóch planet!

Noc 21.12 to najdłuższa noc roku 2020 – magiczne święto Yule i niezwykły czas, w kiedy na niebie możemy obserwować tzw. wielką koniunkcję Jowisza i Saturna. Oznacza, to że planety te ustawią się prawie na jednej linii z Ziemią i dla nas jako obserwatorów będą stanowiły niemal jeden punkt. Ostatnio tak blisko siebie były w 1623 roku. Zbliżenie tych dwóch planet na nocnym niebie będziemy mogli oglądać przez najbliższe dni, więc nie martw się, jeśli dziś pogoda nie sprzyja obserwacjom, pod wpływem koniunkcji Jowisza z Saturnem w znaku Wodnika pozostaniemy do samych Świąt Bożego Narodzenia. Co oznacza to dla Twojego znaku zodiaku, sprawdzisz w prognozach astrologicznych na aktualny tydzień na serwisie z CzaroMarowymi Horoskopami >>

Przesilenie zimowe to nie tylko początek zimy, która się właśnie rozpoczyna, ale również czas odrodzenia się Słońca. Od dzisiaj dni stają się coraz dłuższe, a odrodzone Słońce przyniesie z sobą odnowioną siłę i moc, która pomoże nam przejść przez trudy zimy i doda nadziei w oczekiwaniu na ponowy powrót wiosny. Rytuały magiczne na czas Yule znajdziesz pod linkiem TUTAJ >>

Szczęśliwego Yule

Nowi czarodzieje

Magiczne święto to wspaniała okazja na ogłoszenie nowości! Do magicznej galerii CzaryMary.pl dołączyło dwoje czarodziei: Anastazja i Aleksander. To właśnie oni będą teraz dzielić się poznanymi ciekawostkami i stosowanymi przez siebie sposobami na wypełnienie swojej codzienności magią oraz przekazywać informacje o gorących nowościach w CzaroMarowych newsletterach.  Ja w tym czasie będę trochę z boku, skupiona na innym ważnym zadaniu, chociaż nie związanym bezpośrednio z CzaryMary, ale również będę poznawać sposób widzenia świata przez naszych nowych czarodziei :) Tak sami Anastazja i Aleksander mówią o sobie:

Anastazja: Jestem mocno zakorzeniona w naturze i jej cykliczności. Łączę w swoim życiu skrajne i pozornie nie do połączenia tematy jak duchowość i nowoczesność, rozwój zawodowy i ideę „Slow Life”. Celebruję życie i najmniejsze jego aspekty. Moimi życiowymi pasjami są wszelkie tematy około zdrowotne, duchowe, psychologiczne i socjologiczne, związane z rozwojem, estetyką i świadomością.
 .
Aleksander: Jestem zainteresowany duchowością i charakteryzuje mnie rzetelne podejście do niej, z uwzględnieniem nauki i wiedzy. Uwielbiam naturę i jej moc, co sprawiło że poszedłem drogą ku zdrowiu, naturopatii i wszystkich tematów powiązanych. Interesuję się również psychologią, historią i geografią.

Oczarowała mnie ich chęć do ciągłego rozwoju i pasja do dzielenia się już zdobytą wiedzą o magii naturalnej i rozwoju duchowym. Mam nadzieję, że z przyjemnością będziesz czytać kolejne wpisy oraz wiadomości od CzaroMarowego zespołu. Niech Ci się darzy!

Szczęśliwego Yule!

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...