CzaroMarownik 2021 jest już dostępny!

CzaroMarownik 2021 jest już dostępny. Tak, to prawda! Po roku nieobecności powraca kultowy kalendarz księżycowy. Dzięki niemu Twój nowy rok będzie absolutnie magiczny!

CzaroMarownik 2021

CzaroMarownik 2021 to już ósma edycja magicznego planera. Znajdziesz w nim:

🌙 profesjonalny horoskop,
🌙 zaklęcia ochronne,
🌙 magiczne ciekawostki,
🌙 rytuały na poszczególne sabaty oraz fazy Księżyca…

Jest to tylko mały fragment jego obszernej zawartości!

CzaroMarownik 2021 jest pełen magii, czarów i… miejsca na Twoje zapiski!

ZOBACZ PRZYKŁADOWE STRONY „CZAROMAROWNIKA 2021” >>

CzaroMarownik 2021 przeszedł magiczną transformację. Dzięki temu jeszcze bardziej zachwyca i może dopasować się do potrzeb swoich właścicieli! Wydany został w lekkiej, zintegrowanej oprawie, z niezwykłą okładką… Nie tylko okładka, ale dzięki nowym grafikom również jego wnętrze jest bardziej czarujące! Magiczne artykuły przeplatają się z miejscami na własne notatki. Każdy dzień zawiera informacje o imieninach i o tym, w jakim znaku znajduje się aktualnie Księżyc. Nie przegapisz z nim żadnej pełni i żadnego magicznego święta, do tego znajdziesz w nim podpowiedzi, w jaki sposób możesz je celebrować.

CzaroMarownik 2021 jest dawką magicznych inspiracji na każdy dzień!

Pięknie wydany, lekki oraz poręczny CzaroMarownik 2021 będzie Twoją Księgą Cieni, zawierającą przydatną wiedzę magiczną, połączoną z osobistym planerem. To piękny, magiczny prezent, który warto sprawić sobie oraz najbliższym!

Swój „CZAROMAROWNIK 2021” znajdziesz TUTAJ >>

CzaroMarownik 2021

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...