Sznury relacyjne – więzi łączące naszą aurę

Sznury relacyjne przekazują naszą świadomość energetyczną. Wszyscy słyszeliśmy ludzi mówiących o „łączących nas więzach”, czy o „więzi serc”. W polu energetycznym człowieka rzeczywiście znajdują się konfiguracje odpowiadające tym wyrażeniom. Dotyczą one wszystkich naszych relacji i związków. Barbara Ann Brennan w swoich książkach omawia trzy główne sposoby komunikacji poprzez pole energetyczne człowieka. Jednym z nich są właśnie sznury relacyjne. Energia emocjonalno-mentalna płynie przez takie sznury, połączone z ludźmi pozostającymi w związku lub relacji.

Sznury relacyjne wyglądają jak przezroczyste, lekko niebieskawe, elastyczne sznury, przez które płynie świadomość energetyczna.

Sznury relacyjne

Barbara Ann Brennan rozróżnia pięć rodzajów sznurów:

 1. Sznury duszy, które dusza niesie ze swojego pierwotnego połączenia z Bogiem w światach duchowych.
 2. Sznury poprzednich wcieleń, z doświadczeń na ziemi klub w innych światach.
 3. Genetyczne sznury, uzyskane przez połączenie z rodzicami urodzeniowymi.
 4. Pierwotne sznury relacyjne, które powstają z pierwszymi opiekunami, zazwyczaj rodzicami lub rodzicami adopcyjnymi.
 5. Sznury relacyjne, rozwijające się poprzez relacje z innymi: ludźmi, zwierzętami i wyjątkowymi przedmiotami, z którymi ludzie mają silniejszą więź. Tworzymy je, kiedy wchodzimy w relacje i związki z coraz to większą liczbą ludzi. Sznury relacyjne bywają kopiami naszych więzów z rodzicami. Jeśli mamy rodzeństwo, to z nimi tworzymy połączenia sznurowe. Tworzymy jest z każdym członkiem naszej rodziny, również z naszymi zwierzętami domowymi.

Im dłuższy i bardziej intymny związek, tym silniejsze połączenie poprzez sznury i tym te sznury są liczniejsze. Przepływ świadomości energetycznej może nastąpić niezależnie od odległości fizycznej między dwiema osobami. Nie ma też znaczenia, czy bliska nam osoba żyje w ciele fizycznym, czy już przeszła przez śmierć w niefizyczność. Nadal możemy komunikować się poprzez te sznury.

Zdrowe sznury relacyjne

Zdrowe sznury relacyjne z pierwszej czakry łączą się głęboko z jądrem Ziemi. Natomiast więzy z siódmej czakry łączą się z wyższymi światami duchowymi.

Relacyjne połączenia sznurowe ustanawiane są między pozostałymi pięcioma czakrami (to znaczy druga czakra z drugą czakrą, trzecia – z trzecią itd.). A zatem zdrowe więzy relacyjne powstają między dwojgiem ludzi i odpowiadającymi sobie czakrami, od drugiej do szóstej. Więzy relacyjne przyjmują charakter relacji lub związku. Tak więc jeśli relacja jest łagodna i kojąca, takie też będą więzy. Natomiast jeśli relacja jest szorstka i trudna, więzy będą poszarpane i sztywne, będą przekazywały surową świadomość energetyczną.

Sznury relacyjne przenoszą informacje pomiędzy osobami, które łączą. Przekazywane informacje mogą być postrzegane jako instynktowne. Nie mają charakteru mentalnego, a raczej wrodzone poczucie wiedzy. Wszyscy rodzice korzystają z relacyjnych połączeń sznurowych, by połączyć się ze swoim potomstwem i je uczyć. Relacyjne i genetyczne połączenia sznurowe trwają wiecznie, przekraczając śmierć.

Zaburzenia w sznurach relacyjnych

Niezdrowe połączenia sznurowe mogą mieć wiele rodzajów zaburzeń. Barbara Ann Brennan wymienia kilka z nich:

 • rozerwane, poplątane z innymi bądź dryfujące w przestrzeni;
 • głęboko osadzone w sobie lub zasupłane;
 • poszarpane;
 • słabe, sztywne, ciężkie, zanieczyszczone, wciągające, żądające, kontrolujące, ciągnące;
 • nieodpowiednio przyłączone, na przykład owinięte dookoła drugiej osoby;
 • osadzone i zaplątane w drugiej osobie, a nie prawidłowo przyłączone.

O uzdrawianiu sznurów relacyjnych przeczytasz m.in. w książce Uzdrawiająca moc serca. Na koniec dodam jeszcze ważne słowa autorki tej książki, że niezdrowe więzy relacyjne trzeba uzdrowić, nigdy nie należy ich przecinać! Każda relacja dostarcza nam ważnych lekcji życiowych na własny temat, a raz nawiązana nigdy się nie kończy.

Raz nawiązana relacja nigdy się nie kończy.

Niezdrowe więzy relacyjne trzeba uzdrowić.
Przecięte więzy trzeba odbudować.

Pierwotne więzy relacyjne powstają przed urodzeniem
i istnieją nadal po śmierci.

Więzy relacyjne trwają wiecznie!

Barbara Ann Brennan „Uzdrawiająca moc serca”

 

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (1 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Loading...