Nowy Rok Numerologiczny

Nowy Rok Numerologiczny według systemu numerologicznego Gladys Lobos rozpoczyna się wraz z wrześniowym nowiem Księżyca. Nów Księżyca we wrześniu 2020 roku będzie 17 września. W związku z tym Nowy Rok Numerologiczny rozpoczyna się w czwartek 17 września 2020.

Nowy Rok Numerologiczny 2021 po zsumowaniu daje nam piątkę. Piątka jest symbolem zmiany i rozwoju. Jest ona także przypadku, przygotujmy się więc na wiele ekscytujących i zaskakujących wydarzeń. W tym roku numerologicznym będziemy się więcej przemieszczać i podróżować, w porównaniu do roku 2020. Być może będą to wyjazdy biznesowe, ale też i wakacje. Będziemy mieć możliwość poznania interesujących ludzi i zbierania ekscytujących doświadczeń.

Według numerologii każdy człowiek żyje w cyklu, który trwa dziewięć lat. Aktualny cykl, w jakim się znajdujemy, tak zwany Osobisty Rok Numerologiczny, możemy wyliczyć sumując dzień, miesiąc i rok swojego urodzenia i dodać do niego rok, dla którego chcemy wyznaczyć  wibrację numerologiczną, a wynik zredukować do pojedynczej cyfry.

Od 17 września 2020 roku, aby poznać swój aktualny Cykl Życia według numerologii, należy dodać 2021 do dnia, miesiąca oraz roku swojego urodzenia:

dzień urodzenia + miesiąc urodzenia + rok urodzenia + 2021 jako rok kalendarzowy,

i zredukować wynik do pojedynczej cyfry.

Każdy Osobisty Rok Numerologiczny ma nieco inny charakter, pewnym sprawom sprzyja bardziej, innym mniej. Jeśli już znasz swój Osobisty Rok Numerologiczny, sprawdź, jak opisuje go numerologia:

Nowy Rok Numerologiczny

Z myślą o Nowym Roku Numerologicznym wybrałam z CzaroMarowych amuletów i talizmanów te, które będą wspierać wibracje każdego z dziewięciu cykli. Jeśli chcesz wybrać dla siebie amulet na Nowy Rok Numerologiczny, zapraszam Cię do obejrzenia moich podpowiedzi. Znajdziesz je pod opisem każdej z dziewięciu wibracji:

Nowy Rok Numerologiczny

Życzę Ci pomyślnego Nowego Roku Numerologicznego!

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...