Znaki z Drugiej Strony

Znaki z Drugiej Strony otrzymuje każdy z nas. Możesz w to nie wierzyć, ale pojawiają się całkiem często. Tego dowodzi Laura Lynne Jackson w nowej książce „Znaki. Jak odczytywać sygnały, które wysyła wszechświat”.

ZnakiLaura Lynne Jackson pokazuje, jak zwracać uwagę na z pozoru nic nieznaczące szczegóły codzienności i dostrzegać w nich sygnały wysyłane przez naszych bliskich i opiekunów znajdujących się po Drugiej Stronie. Druga Strona jest po prostu miejscem, do którego nasi najbliżsi odchodzą po śmierci. Tu też mieszkają duchowi przewodnicy otaczający nas swoją opieką. Wszechświat, boska energia, nasi ukochani po Drugiej Stronie i duchowi przewodnicy wysyłają znaki, bo próbują nawiązać z nami kontakt.

Znaki z Drugiej Strony

Znaki to komunikaty, które wysyła nam wszechświat. Wszechświat to termin, którego Laura używa w odniesieniu do boskiej energii – do wszechogarniającej miłości, która łączy nas wszystkich i której wszyscy jesteśmy częścią.  Wszechświat obejmuje również wymiar anielski, duchowych przewodników i naszych najbliższych, którzy przeszli już na Drugą Stronę.

Znaki pochodzące  z Drugiej Strony mogą docierać do nas z różnego rodzaju źródeł. Mogą pochodzić od naszych zmarłych bliskich, od naszych duchowych przewodników albo od boskiej energii.

Druga Strona początkowo komunikuje się z nami za pomocą czegoś, co Laura nazywa znakami domyślnymi: przedmiotów, zwierząt lub wydarzeń, które nami wstrząsają i pomagają nam dostrzec znaczenie, które inaczej mogłoby nam umknąć. Znakami domyślnymi mogą być monety, ptaki, motyle, jeleń, liczby czy zakłócenia elektroniczne, takie jak choćby pusty SMS.

Innym znakiem domyślnym jest coś, co można nazwać koincydencją lub synchoronicznością. Synchroniczność pokazuje nam wrodzone i aktywne połączenie z innymi ludźmi i otaczającym nas światem. Myślisz o kimś i nagle ta osoba ukazuje się prze Tobą. Nucisz ulubioną piosenkę i nagle ten utwór zaczyna lecieć w radiu samochodowym. Takie sytuacje mogą się wydarzyć, mimo że nie spodziewamy się ich i nie prosimy o nie.Znaki z Drugiej Strony

Od znaków domyślnych różnią się znaki, których specjalnie się domagaliśmy. Tego rodzaju znaki są sekretnym językiem, który możemy współtworzyć z Drugą Stroną. Ta książka pokaże Ci, w jaki sposób możesz stworzyć własny język służący komunikacji z Drugą Stroną. Kiedy pojawią się Twoje znaki, będziesz w stanie nie tylko je zauważyć, ale również poczujesz towarzyszącą im potężną moc!

„Centralną zasadą tej książki jest przeświadczenie, że wszechświat daje nam ludzi, informacje i zdarzenia, których najbardziej potrzebujemy na naszej ścieżce. Istnieją potężne przewodnie siły, które kierują nas ku szczęśliwszemu i bardziej autentycznemu życiu” – Laura Lynne Jackson.

Książkę Laury Lynne Jackson „Znaki” znajdziesz pod linkiem tutaj >>

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...