Rytuał oczyszczający

Rytuał oczyszczający ma na celu oczyszczenie konkretnego miejsca z energii, które nie są dla nas korzystne. Poniżej znajdziesz opis takiego rytuału, w którym korzystamy z okadzania przestrzeni kadzidłem czy ziołami. Okadzanie pomieszczeń to szybki sposób na usunięci negatywnej energii i przywrócenie równowagi.

Rytuał oczyszczający

Aby wykonać rytuał oczyszczający, przygotuj:

Rytuał oczyszczający. Olibanum, kadzidło, biała szałwia

1. Zbierz wszystkie potrzebne rekwizyty, a następnie ześrodkuj się i połącz z ziemią.

2. Powiedz na głos słowa:

Negatywna energio, ciemności, nieufności, lęku, wyganiam was! Mocą swojej woli odsyłam was z tego miejsca.

3. Przejdź się po domu, niosąc w ręku kadzielniczkę z zapalonym kadzidełkiem i poruszając nią w powietrzu w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara. Wejdź do każdego pomieszczenia. Idąc w każdym z nich w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara, okadź dymem z kadzidła wszystkie kąty i meble. Wyobraź sobie, że ten dym rozprasza wszelką negatywną energię w postaci ciemnej mgły. Jeśli chcesz, powtarzaj słowa z punktu 2).

Zobacz: Jak oczyszczać aurę za pomocą białej szałwii

Skorzystaj z oczyszczający właściwości soli

4. Po powrocie do miejsca, z którego zacząłeś obchód, odłóż kadzielnicę, wsyp sól do wody i wymieszaj ją palcem. Przyciągnij energię ziemi do swojego wnętrza i pozwól, aby napłynęła do twojej dłoni i spłynęła z palca do wody.

5. Wypowiedz słowa:

Bezpieczeństwo, szczęście, zdrowie i obfitość, zapraszam was tutaj. Obdarzcie ten dom swoimi licznymi błogosławieństwami. Zapewnijcie nam bezpieczeństwo i zdrowie.

6. Ponownie przejdź się po domu. Poruszaj w powietrzu naczyniem ze słoną wodą w kierunku zgodnym z ruchem wskazówek zegara. Co jakiś czas zanurzaj palce w wodzie i spryskuj nią pomieszczenia. Jeśli chcesz, możes powtarzać przy tym słowa z punktu 5.

7. Po powrocie do miejsca, z którego zacząłeś obchód, odłóż naczynie z wodą i powiedz:

Dokonało się.

Rytuał oczyszczający tego typu dobrze jest wykonywać regularnie, na przykład w czasie magicznych świąt przed ich celebrowaniem czy w pełnię Księżyca, ale możesz z niego korzystać w dowolnym momencie w zależności od Twoich potrzeb i możliwości. Najważniejsze, abyś powtarzał ją regularnie. Tak często, jak wymaga tego Twoja przestrzeń i jak pozwala na to Twój harmonogram.

Więcej rytuałów i czarów magii ochronnej znajdziesz w książce „Zaklęcia ochronne” TUTAJ >>

Zaklęcia ochronne

 

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (3 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Loading...