Zaklęcia ochronne. Magiczna nowość!

Zaklęcia ochronne to magiczna nowość z czarami ochronnymi. Znajdziesz w niej ponad 100 gotowych zaklęć i rytuałów na ochronę energii swojej oraz swoich bliskich i otoczenia. Jej autorką jest Arin Murphy-Hiscock, którą możesz już znać dzięki książce „Green witch”. Arin od ponad dwudziestu lat praktykuje magiczne rytuały, a także dzieli się swoją wiedzą z innymi praktykami Wicca. Jej najnowszy tytuł w całości poświęcony jest magii ochronnej.

Zaklęcia ochronne to kompleksowy przewodnik po ochronnych czarach. Dowiesz się z niego:

  • jak działają zaklęcia ochronne, które pomagają chronić bliskich i dom;
  • jakie rekwizyty, składniki i symbole mogą być używane w różnych intencjach ochronnych;
  • jak tworzyć własne rytuały, zaklęcia i talizmany;
  • jak pozbyć się negatywnej energii i oczyścić swoją życiową przestrzeń.

Zaklęcia ochronneWskazówki zawarte w książce Zaklęcia ochronne pozwolą Ci dobrać odpowiednie praktyki magiczne do indywidualnych sytuacji i potrzeb. A co znajdziesz w środku? Część 1 dotyczy czarownictwa we współczesnym świecie. Poznasz z niej podstawowe informacje na temat magii ochronnej.

Część 2 to zbiór zaklęć skupiających się na ochronie. Znajdziesz tu cztery główne kategorie: „Ciało i duch”, „Dom i gospodarstw domowe”, „Rodzina i przyjaciele” oraz „Bezpieczeństwo poza domem”.

Część 3 zawiera trzy rytuały ochronne: dla domu, dla wybranego przedmiotu i dla konkretnej osoby. Znajdziesz tu też propozycje składników, które możesz zastosować przy tworzeniu własnych zaklęć ochronnych, a także informacje na temat ich magicznych właściwości.

Nie musisz mieć doświadczenia w czarownictwie, aby korzystać z książki Zaklęcia ochronne. Znajdziesz w niej wszelkie informacje i narzędzia, jakich potrzebujesz do ułożenia własnych zaklęć. Dzięki magii ochronnej poczujesz się bezpieczniej, zyskasz spokój i pozytywną energię. Zapewnisz też sobie większy komfort życia. Pozwoli Ci to nie tylko w pełni wykorzystać własny potencjał w życiu, ale też zadbać o swoją rodzinę, przyjaciół i dobytek.

Książkę „Zaklęcia ochronne” znajdziesz TUTAJ >>

Zaklęcia ochronne

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...