Pełnia Truskawkowego Księżyca

Pełnia Truskawkowego Księżyca to jedna z nazw pełni Księżyca, która wypada 5 czerwca 2020r. Czerwcowe pełnie nazywane są także Księżycem Koni, Księżycem Kochanków, Księżycem Silnego Słońca, Księżycem Miodowym, lub Księżycem Różanym

Pełnia będzie o godz. 21.12 w znaku Strzelca, a na krótko przed nim (o godz. 20.58) nastąpi częściowe zaćmienie Księżyca. Już o 19:25 nasz Księżyc wejdzie w półcień Ziemi, i od tego momentu możecie obserwować powiększający się na tarczy Księżyca cień – nasza planeta przysłoni wówczas nieco Słońce. Jeśli pogoda będzie Ci sprzyjać, koniecznie spójrz na na niebo!

Pełnia Truskawkowego Księżyca

Jakie energie ma aktualna Pełnia Truskawkowego Księżyca?

Pełnia Księżyca w miesiącu, w którym jest przesilenie letnie, ma ogromne energie wzywania żywiołów wszystkich rodzajów i pracy z nimi. Jednak ta pełnia Księżyca, w kwadraturze do Marsa, której będzie towarzyszyć zaćmienie, może nie zapowiadać nam przyjemnego nastroju na dzisiejszy wieczór. Księżyc rządzi emocjami. Jego zaćmienie może wydobyć na powierzchnie nasze mroczne i ciężkie emocje i uczucia. Księżycowe zaćmienia często pokazują ciemną stronę zarówno nas samych, jak i innych ludzi. Możemy czuć rozdrażnienie, niepokój… Możemy być nerwowi, najlepiej więc powstrzymać w tym czasie emocje, namiętności i zachcianki na wodzy. Bądźmy wyrozumiali dla siebie i innych! W niedzielę wieczorem nastroje już powinny zacząć się poprawiać :)

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...