Balsam miłosny

Balsam miłosny zawiera olejki o zapachach, których wibracje mają przyciągać miłość. Możesz go stworzyć samodzielnie. Ten balsam ma magiczną naturę, co oznacza, że energie zawartych w nim olejków oddziałują na energię osoby, która ich używa. Do przygotowania podstawowej bazy balsamu potrzeba:

  • 1,5 łyżeczki wosku pszczelego;
  • 1/4 szklanki oleju ze słodkich migdałów lub oleju jojoba;
  • mały czysty pojemnik
  • garnek i wodę
  • 1 łyżeczkę witaminy E w oleju (lecz nie jest to konieczne);
  • niezbyt głęboki słoiczek lub pojemnik ze szczelną pokrywką i odpowiednio szerokim otworem, do którego będziesz mógł włożyć palec, żeby nabrać balsamu.

W balsamie miłosnym używana jest mieszanka czterech olejków: różanego, jaśminowego, lawendowego i waniliowego według poniżej podanych proporcji.

Balsam miłosny

Balsam miłosny i jego wykonanie

1. Umieść wosk pszczeli razem z olejem migdałowym lub jojoba w małym czystym pojemniku. Wstaw pojemnik do garnka napełnionego mniej więcej do połowy wodą. Dzięki temu stworzysz „podwójny garnek” i zabezpieczysz łatwopalne olejki. Ustaw garnek na kuchence na średnim ogniu. Niech wosk i olej roztopią się w ciepłej wodzie.

2. Zdejmij garnek z kuchenki. Nałóż rękawice kuchenne i wyjmij pojemnik z wody. Wlej do niego kropelki olejków eterycznych i olejek z witaminą E. Następnie wzmocnij miksturę swoją magiczną intencją.

3. Poczekaj, aż mieszanina ostygnie i stężeje na powierzchni. Wymieszaj ją używając pałeczki do jedzenia lub patyczka do lodów, aby zastygła część połączyła się z płynną. Mieszając ponownie wzmacniaj swoja magiczną intencję.

4. Gdy mieszanina ostygnie, ale zanim jeszcze całkowicie stężeje, przelej ją do czystego słoika i zakręć. Oznacz słoiczek etykietą z nazwą balsamu i datą jego wykonania.

Nakładaj na skórę tylko niewielką ilość balsamu. Zawsze bierz pod uwagę wrażliwość swojej skóry. Weź na palec tylko odrobinę i wetrzyj go delikatnie okrężnym ruchem w wybrane miejsce na ciele. Umyj ręce po użyciu balsamu lub po rytuale, którym wzmacniałeś jego energię. Latem przechowuj go w lodówce.

Olejki użyte w balsamie to ogólna mieszanka miłosna. Możesz używać jej zarówno do wzmacniania miłości własnej, jak i romantycznej oraz do wszelkich innych celów związanych z miłością, na przykład do namaszczania świec czy amuletów.

Więcej przepisów na magiczne balsamy znajdziesz w książce Arin Murphy-Hiscock „Green Witch” >>

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (2 głosów, średnia: 4,00 z 5)
Loading...