Aktualizacja pracy w CzaryMary.pl w czasie pandemii

Drogie Czarodziejki, Drodzy Czarodzieje! Wraz z nowiem w znaku Byka (23.04) mam dla Was nowe, ważne informacje dotyczące pracy CzaroMarowego Działu Obsługi Klienta:

  • kontakt telefoniczny z naszym Biurem Obsługi Klienta został przywrócony;
  • PUNKTY ODBIORU OSOBISTEGO w Warszawie, Ełku, Suwałkach i Grajewie są ponownie otwarte! 😊 Szczegóły: https://tiny.pl/7xvsx

Co pozostaje aktualne z wcześniejszego wpisu z dnia 17.03? Aktualna sytuacja w dalszym ciągu nie wróciła do normalności. W dalszym ciągu musimy zachować dodatkowe, szczególne środki ostrożności, aby dbać o siebie nawzajem w czasie pandemii koronawirusa. Biorąc pod uwagę obecną sytuację epidemiologiczną Galeria Magiczna CzaryMary.pl w dalszym ciągu pracuje z pewnymi zmianami:

1) Zapewniamy, że nasi specjaliści realizujący Wasze zamówienia w magazynie otrzymali niezbędne środki higieny, przestrzegają wszelkich norm bezpieczeństwa i wdrożonych procedur, by móc pracować w pełnej gotowości, tak aby, Wasze zamówienia trafiły do Was możliwie najszybciej.

2) Z maksymalną troską o bezpieczeństwo zarówno Wasze, jak i naszego zespołu w naszych punktach odbioru zamówień, w dalszym ciągu rekomendujemy o dokonanie płatności z góry lub płatność przy odbiorze blikiem lub kartą.

3) Ograniczyliśmy możliwości wysyłania zamówień poza granicę kraju. Wstrzymane zostały wysyłki zagraniczne zamówień do Włoch, Hiszpanii oraz Austrii.

Niestety, poza solidarnością w walce z zagrożeniem, zdarzają się sytuacje, gdy przestępcy próbują wykorzystać okoliczności. Bardzo prosimy o pamięć o zasadach bezpieczeństwa w cyberprzestrzeni – np. pobieranie aplikacji tylko z oficjalnych źródeł. Zachęcamy do zapoznania się z oświadczeniem firmy InPost – Paczkomaty, Kurier www.idz.do/inpost.

Dziękujemy za Waszą wyrozumiałość! Życzę dużo zdrowia!

Aktualizacja pracy w CzaryMary.pl w czasie pandemii

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...