Tajniki magii świec znów dostępne!

Tajniki magii świec, książka Bereniki Tern o zastosowaniu świec w rytuałach magicznych, jest ponownie dostępna!

To przewodnik, który w szczegółowy sposób opisuje właściwości świec używanych do rytuałów magicznych. Znajdziesz w nim praktyczne wiadomości związane z wibracjami kolorów i kształtów świec, a także działaniem olejków, kamieni i roślin, które mogą wzmocnić intencję oraz wskazówki, jakie świece wybrać i jak przygotować je do rytuału. Zapoznasz się również z rytuałami magii miłosnej, finansowej i ochronnej z użyciem magii świec.

Przeczytaj dłuższy, darmowy fragment książki >>

„Tajniki magii świec” w wydaniu II

Tajniki magii świec

Drugie wydanie książki Tajniki magii świec zostało rozszerzone o nowe treści zebrane w trzech dodatkowych rozdziałach: „Korespondencje w magii”, „La Santa Muerte po polsku” oraz „Dodatek nr 2: Kąpiele duchowe”.

„Korespondencje w magii” to obszerny rozdział, zajmujący 65 stron w książce. Korespondencje w magii są bardzo zróżnicowane, a wszystko zależy od tradycji szkoły magii, nurtów ezoteryki czy rodzaju duchowości. W związku z tym mądrze jest przyjąć jeden z systemów i świadomie łączyć różne, aby uniknąć chaosu i sprzeczności. W tym rozdziale znalazły się korespondencje:

  • astrologiczne – najważniejsze elementy wiedzy astrologicznej, które można wykorzystać w działaniach magicznych, to układ, znajomość i charakterystyka: planet, aspektów, znaków zodiaku i domów horoskopu.
  • żywiołów: powietrza, ognia, wody i ziemi;
  • numerologii – zgodnie z założeniami numerologii każda liczba wibruje inaczej i niesie ze sobą duchowe, ezoteryczne i symboliczne przesłanie. W książce znalazła się szczegółowa charakterystyka liczb od 1 do 9.
  • kabalistyczne – Kabała to określenie żydowskiej tradycji mistycznej. Rdzeniem nauk kabalistycznych jest wiedza o tym, że pełen sens Biblii wykracza poza jej literalne znaczenie. Natomiast jest on ukryty w wieloznaczności hebrajskich słów. Sens Biblii może kryć się także w odpowiednikach cyfrowych liter (to tzw. gematria). Nauki kabalistyczne opracowały też uniwersalną matrycę opisującą najgłębsze struktury świata objawionego i niewidzialnego, zwaną Sefirotycznym Drzewem Życia.
  • systemów dywinacyjnych: tarota i run;
  • magii naturalnej, New Age i ezoteryki – chodzi tu o dopasowanie planet, znaków zodiaku, pory roku, fazy Księżyca, żywiołu, bóstwa, cyfry, koloru, arkanu Tarota, runy, rośliny, zwierzęcia, minerału do konkretnych, najczęstszych potrzeb: magii miłosnej, dobrobytu czy ochronnej.

Tabele korespondencji mają na celu wzmocnienie działania magii świec (i nie tylko).

Rozdział „La Santa Muerte po polsku” przybliża kult Santa Muerte – Świętej Śmierci. Poznajemy powiązane z nim działania rytualne i akcesoria magiczne.

Rozdział „Dodatek nr 2: Kąpiele duchowe” przedstawia kąpiel jako element duchowego oczyszczania. Znajdują się w nim przepisy na kąpiele ochronne oraz kąpiel równoważącą wszystkie czakry.

Nowe rozdziały znacznie ubogaciły treść książki „Tajniki magii świec”. To świetny podręcznik magii naturalnej skupiony na magii świec, a zarazem wprowadzający w inne dziedziny magii.

Książkę „Tajniki magii świec” znajdziesz TUTAJ >>

Tajniki magii świec

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...