Budzimy Wiosnę zniżkami do -45!

Budzimy Wiosnę zniżkami do -45! 20 marca to początek astronomicznej wiosny. Z tej okazji książki, amulety, talie kart wróżebnych i inne magiczne produkty otrzymały dodatkowe zniżki!

Budzimy Wiosnę zniżkami do -45%!

Akcja trwa do 30.03.2020r. (poniedziałek) do godz.23.59. Muszę jeszcze dodać, że ilość produktów biorących udział w akcji jest ograniczona do zapasów w CzaroMarowym magazynie.

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY >>

Ostara – magiczne święto równonocy wiosennej

W czasie równonocy wiosennej celebrujemy magiczne święto Ostara, które swoją nazwę przyjęło od imienia bogini wiosny Ostary. Ostara jest porą radowania się z nadchodzącej wiosny, ze zwycięstwa życia nad śmiercią, światła nad ciemnością. To pora narodzin i manifestacji budzącej się do życia przyrody, a także czas nadziei, rozwoju i niecierpliwego wyczekiwania.

Tego dnia świętujemy nadejście Bogini, która przynosi ze sobą odrodzenie i odnowę całej przyrody. Sprawdź, z jakimi czynnościami łączy się celebrowanie Ostary w artykule: Ostara, magiczne święto równonocy wiosennej >> Budzimy wiosnę! :)

Podczas tego święta ozdabiamy jajka jako symbol nadziei, życia i płodności, jak również odprawiamy rytuały, aby pobudzić w sobie energię oraz odnaleźć moc i pasję potrzebne do życia i rozwoju. Podczas obchodów Ostary dzielono się z bliskimi ugotowanym na twardo jajkiem, które symbolizuje odrodzenie. Przyozdabiano także pomieszczenia świeżymi kwiatami. Tradycyjną częścią rytuału na ten dzień jest również sadzenie ziaren na grządkach czy w doniczkach. Możemy skorzystać z magicznej siły, która płynie z aktu sadzenia i wzrastania i potraktować go jako symboliczne zaszczepienie w nas i w naszym życiu czegoś, co chcemy by w nim trwało i wzrastało.

W tym magicznym czasie możemy przywołać Boginię i poprosić ją o wsparcie w radzeniu sobie z rozpoczynaniem nowych rzeczy, kiedy napotykamy trudności. Zobacz artykuł z Modlitwą do Bogini >>

Szczęśliwej Ostary!

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (1 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Loading...