Pracujemy z pewnymi zmianami, bo ostrożności nigdy za wiele!

Drogie Czarodziejki, Drodzy Czarodzieje, Kochani! Biorąc pod uwagę obecną, trudną sytuację epidemiologiczną chcemy powiedzieć, że Galeria Magiczna CzaryMary.pl pracuje z pewnymi zmianami, ponieważ byliśmy zmuszeni przeorganizować szereg naszych działań:

1) Zapewniamy, że nasi specjaliści realizujący Wasze zamówienia w magazynie otrzymali niezbędne środki higieny, przestrzegają wszelkich norm bezpieczeństwa i wdrożonych procedur, by móc pracować w pełnej gotowości, tak aby, Wasze zamówienia trafiły do Was możliwie najszybciej.

2) Kontakt telefoniczny został aktualnie zawieszony. Aby wciąż płynnie obsługiwać Państwa zapytania jesteśmy dostępni na czacie, skrzynce mailowej oraz messengerze (komunikator facebook). Czekamy zwarci i gotowi na Państwa zapytania i dziękujemy za wyrozumiałość. Nasz Dział Obsługi Klienta pozdrawia Was ze swoich domów.

3) Skracamy godziny pracy PUNKTU ODBIORU W BIAŁYMSTOKU (ul. Kolejowa 12E ):
– Od wtorku 17 marca punkt jest czynny od poniedziałku do piątku w godz. 10:00-18:00.
– Do końca marca w soboty (21 oraz 28 marca) punkt pozostaje zamknięty.

4) Z maksymalną troską o bezpieczeństwo zarówno Wasze, jak i naszego zespołu wstrzymujemy możliwość płacenia przy odbiorze w naszych punktach odbioru zamówień w Białymstoku. Składając zamówienia prosimy o dokonanie płatności z góry, a za już złożone zamówienia z płatnością przy odbiorze rekomendujemy płacić blikiem lub kartą.

5) PUNKT ODBIORU W WARSZAWIE (ul. Jarosława Dąbrowskiego 20 – Mokotów):
– Od wtorku 17 marca do piątku 20 marca punkt jest czynny w godz. 10:00-18:00. W sobotę 21 marca punkt jest zamknięty.
Od poniedziałku 23 marca PUNKT ODBIORU W WARSZAWIE pozostaje zamknięty do odwołania.

6) Punkty odbioru w Ełku, Suwałkach i Grajewie zostają zamknięte od środy 18 marca do odwołania.

7) Ograniczyliśmy możliwości wysyłania zamówień poza granicę kraju. Wstrzymane zostały wysyłki zagraniczne zamówień do Włoch, Hiszpanii oraz Austrii.

Jeszcze jedna UWAGA: Niestety, poza solidarnością w walce z zagrożeniem, zdarzają się sytuacje, gdy przestępcy próbują wykorzystać okoliczności. Bardzo prosimy o pamięć o zasadach bezpieczeństwa w cyberprzestrzeni – np. pobieranie aplikacji tylko z oficjalnych źródeł. Zachęcamy do zapoznania się z oświadczeniem firmy InPost – Paczkomaty, Kurier www.idz.do/inpost.

O każdych kolejnych ważnych zmianach będziemy informować Was na bieżąco.

Całą CzaroMarową ekipą pozdrawiamy Was serdecznie, Drodzy Klienci, życzymy Wam spokoju, poczucia bezpieczeństwa i zdrowia! Bardzo prosimy o wyrozumiałość i docenienie naszych pracowników z punktów odbioru i magazynu. Nie można również zapomnieć o dzielnych kurierach, którzy dzielnie stawiają czoła wyzwaniu. Wszyscy oni troszczą się o realizację Waszych zamówień.

Dziękujemy, że jesteście! I zdecydowanie zachęcamy, aby zostać w domu, jeśli to tylko jest możliwe.

 

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...