Zapraszamy na Warsztaty: Twoje Relacje z Pieniędzmi

Twoje Relacje z Pieniędzmi to nazwa warsztatów opartych na polinezyjskiej sztuce uzdrawiania relacji ho’oponopono i Coachingu Integracji Systemowej. 8 lutego we Wrocławiu oraz 28 lutego w Warszawie poprowadzi je Joanna Mądrzak.

Twoje relacje z pieniędzmi

TWOJE RELACJE Z PIENIĘDZMI

8 lutego 2020 r., Wrocław – dla Ciebie mamy 100 zł zniżki!zapisz się >>
28 lutego 2020 r., Warszawazapisz się >>
prowadzi Joanna Mądrzak

Z kodem CZARYMARY8 otrzymasz 100 zł rabatu na termin we Wrocławiu!
(żeby skorzystać, wpisz podczas zamawiania CZARYMARY8 w polu kod kuponu)

Czego doświadczysz podczas warsztatów?

 • Odkryjesz nieświadome wzorce i przekonania determinujące Twoją rzeczywistość w sferze przepływu energii finansowej.  Nauczysz się je transformować w nowe wspierające jakości. Dowiesz się, jak budować nowe, wspierające nastawienie.
 • Nauczysz się tworzyć Mapy Rodziny. Poznasz, jak badać ekologię Twoich relacji i odkrywać na ich podstawie uwikłania i identyfikacje w sferze finansowej.
 • Poznasz narzędzia pozwalające uwolnić skrypty rodowe i udrożnić zdrowy przepływ energii życiowej i finansowej.

To spotkanie jest dla Ciebie, jeśli:

 • odczuwasz niepokój lub dyskomfort w sferze finansowej;
 • masz długi lub wydajesz więcej niż zarabiasz;
 • zarabiasz sporo, ale masz wrażenie, że Twoje wydatki to studnia bez dna, albo czarna dziura, która poszerza się wprost proporcjonalnie do Twoich dochodów;
 • odczuwasz wyrzuty sumienia, kiedy wydajesz pieniądze na siebie;
 • pracujesz dla kogoś i myślisz o rozpoczęciu własnej działalności, ale nie możesz się na to zdecydować;
 • masz wrażenie, że nie otrzymujesz odpowiedniego zwrotu energii za swoją pracę;
 • boisz się straty w tym obszarze, albo z jakichś względów boisz się zarobić więcej, lub wydaje Ci się, że na to nie zasługujesz;
 • nie wierzysz, że jesteś w stanie spełnić swoje marzenia, które wymagają nakładów finansowych;
 • pozostajesz w zależności finansowej od innych i chcesz to zmienić;
 • nie czujesz ograniczeń finansowych, ale masz wrażenie, że to pieniądze zapewniają Ci przyjaźń, lub miłość innych;
 • chcesz poznać swoje nieświadome skrypty i identyfikacje z Przodkami, które decydują o Twojej relacji z energią pieniądza i nauczyć się je transformować.

Więcej informacji o Warsztatach TWOJE RELACJE Z PIENIĘDZMI >>

Wśród rekomendacji warsztatów znalazła się również opinia Elżbiety Czerwińskiej, którą znasz bardzo dobrze, jeśli czytasz CzaroMarowe tygodniowe i miesięczne prognozy astrologiczne :)

Warsztaty są ZJAWISKOWE i dokładnie odzwierciedlają sytuację wejścia Urana do znaku Byka, który w maju 2018 r. wkroczył tam po raz pierwszy, następnie wycofał się jeszcze na kilka miesięcy do Barana a od marca 2019 zagościł w Byku na najbliższe 7 lat.

To jest czas dany nam na zmianę systemu wartości, podejścia do pieniędzy i stanu posiadania. Uran symbolizuje wgląd i zmianę świadomości, odejście od rutyny i dostrzeżenie nowych możliwości.

Natomiast znak Byka to obszar związany z szeroko pojętym stanem posiadania, stosunkiem do pieniędzy i własności, więc najbliższe 7 lat przyniosą rewolucyjne zmiany w tych dziedzinach.

 Warsztaty Joasi otwierają szeroko drzwi i pozwalają w sposób odkrywczy dokonać wglądu i zmienić stosunek nie tylko do pieniędzy, ale do własnej roli w ich zdobywaniu. Ten warsztat to nie rybka, ale prawdziwa wędka, czyli metoda, pozwalająca wprowadzić porządek do systemu wartości i finansowej sfery życia! BARDZO POLECAM!

Elżbieta Czerwińska, aktorka i astrolożka

Więcej informacji o Warsztatach TWOJE RELACJE Z PIENIĘDZMI >>

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (1 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Loading...