Amulety z bursztynem bałtyckim

Amulety z bursztynem bałtyckim to nowość w CzaroMarowej ofercie. Należą one do serii o nazwie Amber Magic. Klasyczne i pełne magii symbole amuletów z serii Amber Magic zdobi drobny bursztyn, który nadaje amuletom niepowtarzalny wygląd. Pentagram, Triskiel, Krzyż Celtycki, Kwiat Życia i symbol In Yang to jedne z najbardziej rozpoznawalnych symboli w tej serii:

Amulety z bursztynem

W serii amuletów z bursztynem Amber Magic znalazły się też magiczne symbole Bałtów. Starożytne plemiona bałtyckie żyły w sercu Europy w pobliżu Morza Bałtyckiego przez tysiące lat. Ludzie ci mieli bogatą tradycję duchową, którą przekazywali ustnie z pokolenia na pokolenie i kondensowali w systemie znaków mistycznych. Tradycja była tak silna, że ​​Bałtowie jako ostatni w Europie przyjęli wiarę chrześcijańską. Ale tradycja trwa po dziś dzień. Za pomocą amuletów z magicznymi symbolami możesz dostroić się do starożytnej mądrości i dzięki temu ponownie połączyć się z pogańskimi korzeniami i ich pierwotną naturą.

Amulety z bursztynem

Wszystkie zdobienia amuletów w serii Amber Magic zostały wykonane przy użyciu najlepszej jakości polerowanego, naturalnego, nieogrzewanego i nie poddanego obróbce chemicznej bursztynu bałtyckiego.

Bursztyn jest sortowany i dopasowywany kolorystycznie do każdego indywidualnego projektu, a następnie nakładany na trójwarstwową sklejkę brzozową. Tył każdego drewnianego dysku, który jest podstawą dla amuletu, jest zabezpieczony naturalnym olejem woskowym i złotym pyłem. Każdy wisiorek ma zawieszkę ze srebra próby 925. Dołączony jest do niego wysokiej jakości sznurek z imitacji skóry. Całość jest zapakowana w woreczek prezentowy z organzy.

Bursztyn bałtycki to skamieniała żywica. Chociaż nie jest minerałem, jest ogólnie klasyfikowany jako kamień szlachetny. Bursztyn nie tylko cieszy oko, ale także równoważy nastrój, zmniejsza stres, poprawia samopoczucie. Bursztyn bałtycki zawiera wyższy odsetek (8%) sukcynitu o właściwościach leczniczych niż bursztyn z dowolnego innego obszaru.

Zobacz amulety z serii Amber Magic >>

Amulety z bursztynem

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...