Oczyszczanie energetyczne kryształem

Oczyszczanie energetyczne kryształem wymaga jedynie posiadania kryształu i wykonania prostej pracy magicznej. Kryształ nie musi być ani duży, ani idealnie przejrzysty, bo każdy okaz może zgromadzić i uwolnić potrzebną do tego zadania siłę.

Oczyszczanie energetyczne kryształem

Taki rytuał proponuje Richard Webster w książce Magiczne kryształy. Jego przeprowadzenie pomoże Ci pozbyć się negatywnej energii pochodzącej z zewnątrz. Może ona docierać do Ciebie na przykład przez nieuprzejmość ze strony obcych osób, niemiłe zachowanie, niezasłużoną krytykę, czy nieprzyjemne komentarze. Możesz też nie być świadomy, że ktoś źle o Tobie myśli. Teoretycznie jest to zachowanie obciążające nadawców tej energii, ale praktycznie mogą docierać do Ciebie ich energetyczne wpływy. Możesz użyć kryształu, żeby przegonić wymierzoną w Ciebie złą energię.

Oczyszczanie energetyczne kryształem

Rytuał pozbycia się negatywnej energii pochodzącej z zewnątrz

  1. Stań twarzą na wschód, trzymając kryształ pomiędzy kciukami i palcami wskazującymi obu dłoni na wysokości klatki piersiowej. Następnie nadaj kryształowi cel, w jakim ma działać. Użyj przykładowych słów:

    Poświęcam ten kryształ misji odegnania wszelkich form wymierzonej we mnie negatywnej energii. Proszę strażników wschodu, żeby pomogli w tym mojemu kryształowi.

    Patrz na wschód i poczekaj, aż poczujesz, że nadeszła z tego kierunku odpowiedź, wówczas pokiwaj głową i obróć się w stronę południa.

  2. Powtórz te same słowa i działania, będąc skierowanym kolejno na południe, zachód i północ. Następnie znów stań twarzą na wschód.
  3. Wznieś kryształ na wysokość głowy i wyraź szczere podziękowanie strażnikom wschodu. Opuść kryształ na wysokość serca i zwróć się na południe. Powtórz ten krok, kierując się w każdą stronę świata.

Twój kryształ został uzbrojony. Od tej pory będzie odganiał wszelką negatywną energię, która pojawi się na Twojej drodze. Noś go przy sobie jako amulet ochronny.

W zależności od rozmiarów i siły nakierowanej na Ciebie negatywnej energii, dobrym pomysłem może być powtarzanie rytuału codziennie, aż poczujesz, że masz kontrolę nad sytuacją. Kiedy osiągniesz ten etap, wykonuj rytuał co kilka dni, a później raz w tygodniu, tak długo, jak to będzie konieczne.

Kryształy górskie w swej naturalnej formie:

Jeśli szukasz odpowiedniego kryształu górskiego do tego rytuału, może to być:

Te kryształ mają wielkość odpowiednią to tego, by nosić je przy sobie jako amulety ochronne. Kryształu górskiego o większych rozmiarach możesz użyć jako amuletu ochronnego ustawionego przy łóżku czy w miejscu pracy:

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (2 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Loading...