[26-27.10.2019] Robert Schwartz w Polsce!

Robert Schwartz – pisarz i mistrz hipnozy regresyjnej, a także autor książek Odważne dusze i Dar duszyw dniach 26-27.10.2019 odwiedzi Polskę i poprowadzi w Warszawie seminarium z regresjami. Zapraszamy na te  głęboko uzdrawiające, oświecające i przemieniające życie zajęcia!

Zanim się urodzimy, każdy z nas planuje okoliczności, relacje partnerskie i główne wyzwania, jakich doświadczymy w naszym nadchodzącym życiu. Czy chciałbyś odkryć swój plan życiowy – plan, który sam stworzyłeś, zanim się urodziłeś? Czy chciałbyś uzyskać wgląd w duchowe znaczenie i cel związków i relacji partnerskich oraz najważniejszych wyzwań pojawiających się w twoim życiu?

Odważne dusze Dar duszy

26 – 27 października 2019 roku
Robert Schwartz poprowadzi w Warszawie
seminarium z regresjami
PLAN TWOJEJ DUSZY, ŻYCIE MIĘDZY WCIELENIAMI

Tematy, które pojawią się na zajęciach:

  • Praca z emocjami, z którymi nie radziłeś sobie w poprzednich inkarnacjach,
  • Przekształcanie świadomość ofiary w potężnego twórcę życia,
  • Pozbywanie się poczucia winy,
  • Napełnianie miłością, zrozumieniem i współczuciem wobec siebie,
  • Przebaczenie tym, którzy nas skrzywdzili,
  • Zrozumienie, że jest się piękną, wspaniałą i świętą Duszą,
  • Odkrycie, że jest się najodważniejszą z istot, która wcieliła się w ziemskim wymiarze i zaplanowała dla sobie tak trudne doświadczenia.

.:: Program seminarium ::.


Sobota 26 października 2019, cz. I – Boskie Wartości

Zanim się urodzimy, planujemy dla siebie wielkie wyzwania, aby rozwinąć w sobie cechy zwane Boskimi Wartościami (Divine Virtues). Ćwiczenie, które opracował i poprowadzi Robert Schwartz wyjaśni nam wiele tematów naszego życia. Dowiesz się, nad którymi Boskimi Wartościami pracujesz, a także zobaczysz nowe i uzdrawiające znaczenie wyzwań, z którymi już się w życiu zmagałeś. O wiele bardziej świadomie będziesz odbierać także lekcje jakie przyniosą ci przyszłe, również zaplanowane przez ciebie, życiowe wyzwania. Takie rozszerzenie świadomości wpłynie na wzmocnienie twojej osobowości, pomoże ci także znaleźć zrozumienie wielu wydarzeń, aby ostatecznie przynieść spokój i radość życia.

Sobota 26 października 2019, cz. II – Kontakt z ukochaną osobą

W drugiej części zajęć Robert Schwartz poprowadzi zbiorową indukcję hipnotyczną, która umożliwi uczestnikom warsztatów kontakt z ukochaną osobą „zmarłą”. Większość ludzi jest w stanie wyraźnie wyczuć wyjątkową energię ukochanej osoby. Wiele osób otrzymuje również konkretną, przeznaczoną dla nich, wiadomość. Po zakończeniu regresji uczestnicy będą mieli okazję podzielić się swoim doświadczeniem z resztą grupy.

Niedziela 27 X 2019, cz. III – Życie Między Wcieleniami

Robert Schwartz poprowadzi sesję regresji grupowej polegającą na nawiązaniu kontaktu z Duszą pomiędzy wcieleniami (Between Lives Soul Regression). Będąc w BLSR doświadczasz przeszłego życia, które da ci wgląd w plan twojego aktualnego życia. Następnie przejdziesz z przeszłego życia do stanu pomiędzy wcieleniami. Będąc w stanie między wcieleniami nawiążesz kontakt z jednym z twoich duchowych przewodników. Twój przewodnik poprowadzi cię do Rady Starszych, mądrych, kochających i wysoce rozwiniętych istot, które nadzorują cykl reinkarnacji na Ziemi. Członkowie Rady wiedzą wszystko o Tobie, włączając w to wszystko o twoich poprzednich i obecnym życiu. Co ważne w rozmowie z nimi możesz zadawać dowolne pytania na dowolny temat. Na przykład możesz pytać o swój plan życiowy i cel życia, a także o istotne związki i relacje, tak jako o głębokie duchowe znaczenie wszelkich fizycznych lub emocjonalnych trudności, oraz jakie mają znaczenie i jak uzdrowić wyzwania, z którymi przyjdzie ci się zmierzyć.

Sesja BLSR to potężne i zmieniające życie doświadczenie. Z uwagi na to po zakończeniu regresji uczestnicy będą mieli okazję podzielić się swoim doświadczeniem z resztą grupy.

Kim jest Robert Schwartz?

Robert Schwartz urodził się w 1967 r. w Cleveland (Ohio). Ukończył licencjat z psychologii, a następnie pracował na własny rachunek jako konsultant do spraw marketingu. Na długo przed napisaniem „Odważnych Dusz” rozpoczął poszukiwania sensu swojego życia. Jego badania obrały zaskakujący kierunek, kiedy w 2003 roku zdecydował się na konsultację z medium. Naturalnie tego dnia zmieniło się jego całe życie. W trakcie spotkania dowiedział się o istnieniu duchowych przewodników, z którymi planujemy swoje życie jeszcze przed inkarnacją na Ziemi.
Sesja z medium stała się duchowym przebudzeniem dla Roberta. Od tej chwili zaczął zgłębiać zagadnienia związane z duchowością i metafizyką. W rezultacie zdecydował się napisać książki, aby podzielić się swoją wiedzą z innymi ludźmi. Oto, dlaczego powstały książki Odważne Dusze oraz Dar duszy.

Sprawdź także wpis zawierający fragmenty 1. rozdziału jego książki Dar duszy oraz co znajdziesz w jego drugiej książce Odważne dusze.

Książki, których autorem jest Robert Schwartz

ZOBACZ KSIĄŻKI ROBERTA SCHWARTZA >>

 

Plan pobytu Roberta Schwartza w Polsce:

25 X 2019 (piątek), godz. 19:00
Odkrywanie życiowego planu duszy – wykład Roberta Schwartza
Warszawa, Centrum Konferencyjne „Społem”, ul. Grażyny 13

26 – 27 X 2018 (sobota, niedziela), godz. 10:00 – 17:00
Plan twojej Duszy, Życie Między Wcieleniami
Warszawa, Centrum Konferencyjne „Społem”, ul. Grażyny 13
– koszt seminarium: 890 zł,
– zajęcia będą tłumaczone na język polski,
– rezerwacją miejsca na zajęcia jest dokonanie przedpłaty,
– ilość miejsc ograniczona,
– na seminarium należy przynieść: koc lub karimatę do leżenia, koc do przykrycia się, poduszkę, zeszyt i długopis do notowania.

Podczas swojego pobytu w Polsce Robert Schwartz oferuje także Sesje Indywidualne.

Kontakt: ARS LIBRA tel. (22) 768 00 68, 605 083 118, 501 504 673.

 

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...