Nowy Rok Numerologiczny

28 września 2019 wchodzimy w nowy Rok Numerologiczny związany z nadchodzącym rokiem kalendarzowym, czyli 2020. Aby poznać swój Osobisty Rok Numerologiczny, dodaj 2020 do dnia, miesiąca oraz roku swojego urodzenia i zredukuj otrzymany wynik do pojedynczej cyfry. Przykład takiego wyliczenia oraz swoje prognozy na Nowy Rok Numerologiczny sprawdzisz w poniższym artykule:

Nowy Rok Numerologiczny

Poznaj prognozy na Nowy Rok Numerologiczny

Z myślą o Nowym Roku Numerologicznym wybrałam z CzaroMarowych amuletów i talizmanów te, które będą wspierać wibracje każdego z dziewięciu cykli. Jeśli chcesz wybrać dla siebie amulet na nowy Rok Numerologiczny, zapraszam Cię serdecznie do obejrzenia moich podpowiedzi. Znajdziesz je pod opisem każdej z dziewięciu wibracji:

Amulety na Nowy Rok Numerologiczny

Amulety na Nowy Rok Numerologiczny mają teraz dodatkowe zniżki, nawet do -30%, zapraszam!

Zobacz amulety na Nowy Rok Numerologiczny

Twojej szczególnej uwadze polecam Osobisty Talizman Runiczny. Jest on dopasowany do Twoich indywidualnych potrzeb. Wykonuje go runolog na podstawie imienia, nazwiska, daty urodzenia, aktualnego zdjęcia. Runolog wykonuje również odczyt z run. Runy pokazują to, co w tym momencie dzieje się w Twoim życiu i jakie energie będą wspierać pozytywne zmiany. Dzięki temu jest to idealny talizman na nowy Osobisty Cykl Życia.
Osobisty Talizman Runiczny

Indywidualny talizman, dopasowany do aktualnych potrzeb Właściciela. To wyjątkowy i magiczny przedmiot. Talizman współgrając z Twoją energią szybko przyniesie pozytywne zmiany w życiu.

Mapa Marzeń na nów Księżyca

Nów Księżyca, a tym bardziej początek nowego Roku Numerologicznego, to znakomity moment na wykonanie Mapy Marzeń. Jest to niezwykle skuteczna technika. Nawet jeśli nie udaje się w całości zrealizować wszystkich zamierzonych celów, obserwowanie efektów, które dzięki jej wykonaniu osiągnęliśmy, daje niezwykle dużo satysfakcji.

Zobacz, jak wykonać Mapę Marzeń >>

Życzę Ci pomyślnego nowego Roku Numerologicznego! Wykorzystaj szanse i możliwości, jakie niesie ze sobą Twój nowy, Osobisty Cykl Życia!

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...