Poznaj rytuały szeptuch

Wśród magicznych nowości pojawiła się właśnie książka opisująca rytuały szeptuch. To kolejny tytuł Vadima Tschenze, w którym przedstawia praktyki duchowe syberyjskich szamanów na spełnienie, ochronę i zdrowie. Autor książki jest uzdrowicielem w trzecim pokoleniu. Od lat zajmuje się rosyjskim podejściem do duchowości, karmą i jej korektą, organizuje warsztaty i seminaria z metod terapeutycznych szeptuch, chanellingu czy ziołolecznictwa.

100 rytuałów szeptuch

Poznaj rytuały szeptuch

Wśród szamanów dusza określana jest jako dar, który został nam dany. Jest najważniejszą cząstką każdego człowieka. Książka „100 rytuałów szeptuch” ma być podpowiedzią na to, w jaki sposób możemy dbać i jak ubogacać swoją duszę.  Znalazł się w niej, według mnie bardzo ważny rozdział Miłość jako pokarm dla duszy, w którym autor przedstawia absolutne BHP dla duszy każdego człowieka. Uświadamia on to, co jest niezbędne dla duchowego szczęścia i spełniania, przedstawia nowy system alchemii duszy i pokazuje, jak rozpoznać wampira energetycznego.

W rozdziale Siedem rocznych cykli duszy znajdziesz sposób wyliczenia cyklów dla swojej duszy. O co w nich chodzi? Według wiedzy i doświadczenia autora pewne podobne wydarzenia mają miejsce w tych samych okresach roku. Każdy rok życia składa się z siedmiu cykli, które są stale przeżywane. Cykle te nie rozpoczynają się od pierwszego dnia roku, ale od dnia urodzenia. Przestrzegając ich można uprościć i doskonale zaplanować swoje życie.

100 rytuałów z rosyjskiej medycyny ludowej

Rytuały szeptuch zajmują największą część książki.

100 rytuałów szeptuch

Dla ułatwienia 100 rytuałów szeptuch zostało podzielonych na pięć grup:

  • Ja z samym sobą, np. Często bywam niecierpliwy. Jestem bardzo wrażliwy.
  • Ja i moi najbliżsi, np. Mam złamane serce. W rodzinie wciąż dochodzi do kłótni.
  • Ja i moja praca, np. Stres w pracy ciągle narasta. Mam problemy ze znajomymi w pracy.
  • Ja i mój świat, np. Czuję się samotny. Otwartość wprawia mnie w zakłopotanie.
  • Ja i nasz świat, np. Nigdy nie starcza mi pieniędzy! czy: Boję się złego oka.

Te rytuały to sposoby na ochronę duszy. Każdy z nich przedstawia energetyczny lub rytualny sposób na poradzenie sobie z jego przyczyną. Do każdego również dodana została jedna porada od babci zwanej Babą Walją (to ona wprowadziła autora w świat duchowości i uzdrawiania). Porady Baby Walji to takie „magiczne ciekawostki”, są bardzo uniwersalne i przydadzą się w wielu sytuacjach życiowych.

100 rytuałów szeptuch

Na końcu książki „100 rytuałów szeptuch” jest załącznik, w którym autor zamieścił trzy medytacje i tabele dla rocznych siedmiu cykli duszy.

Podział rytuałów według zagadnień jest bardzo przydatny, łatwo można znaleźć ten, który odpowiada naszej sytuacji życiowej. Co więcej, z rytuałów można korzystać również „na wszelki wypadek”, włączając je po prostu do swojej praktyki duchowej. Jeśli ciekawią Cię szamańskie praktyki duchowe i magia naturalna, z pewnością będziesz zadowolony z tej pozycji.

Książkę Vadima Tschenze „100 rytuałów szeptuch” znajdziesz tutaj >>

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (8 głosów, średnia: 4,25 z 5)
Loading...