Magiczny tusz z jagód

Magiczny tusz z jagód, bądź z innych owoców leśnych, można stosować przy różnych sezonowych zaklęciach i rytuałach. Jeśli masz tylko parę jagódek, możesz zrobić maleńką ilość tuszu. Jeśli jednak masz owoców pod dostatkiem, odmierz ich przynajmniej szklankę, aby otrzymać dużo końcowego produktu. Do produkcji tuszu możesz użyć mieszanki różnego rodzaju owoców lub zdecydować się na jeden gatunek.  Im dojrzalsze i ciemniejsze owoce, tym intensywniejszy w kolorze i wydajniejszy będzie tusz.

Magiczny tusz z jagód

Aby wykonać tusz z owoców leśnych potrzebne będą:

  • świeże jagody lub inne owoce leśne: jeżyny, maliny;
  • moździerz lub miska i szklanka z grubego szkła;
  • drobne druciane sitko lub gazowy kawałek materiału;
  • mały pędzelek, wykałaczka lub gałązka.

Magiczny tusz z jagód

1. Umyj owoce w zimnej wodzie i przesyp do moździerza. Jeśli go nie posiadasz, przesyp jagody do miski i zgnieć je dnem szklanki.

Wpleć w czynność wyciskania soku z owoców magiczną intencję

2. Gniotąc owoce, rozmyślaj nad właściwościami, jakie ma mieć magiczny tusz. Jagody i owoce leśne zawierają energie dostrojone do miłości, dobrobytu, ochrony, namiętności i szczęścia. Pomyśl o konkretnej wibracji, której oczekujesz, aż jagody staną się pełne tej wybranej jakości energetycznej. Możesz stworzyć tusz ochronny, wyobrażając sobie, jak energie ochronne w owocach wzbierają, zwielokrotniają się i stają się dość silne, aby odpędzić każde zagrożenie. Jeśli chcesz stworzyć tusz przyciągający dobrobyt, zgniataj owoce myśląc o ich słodkich i obfitych sokach przepływających sowicie i bez ograniczeń.

3. Kiedy już zgnieciesz jagody, musisz odcedzić z nich sok. Powinien się do tego sprawdzić kawałek materiału jak gaza bądź użyć drobnego sitka. Wyciśnij tak dużo soku, jak tylko ci się uda. Po wyciśnięciu wyrzuć to, co zostało z owoców i zajmij się sokiem.

4. Zamieszaj wykałaczką w miseczce z sokiem i powiedz słowa:

Nasączone mocą ziemi, nasączone mocą słońca, co tym tuszem zapisane, doprowadzę wnet do końca!

Magiczny tusz w twoim zaklęciu

Twój magiczny tusz jest już gotowy i możesz go użyć do swojego zaklęcia. Zanurz w tuszu gałązkę, wykałaczkę lub mały pędzelek i na kartce papieru narysuj nim symbol twojej intencji. Może to być:

  • pentagram dla ochrony,
  • symbol waluty czy kłosów zboża dla dobrobytu i dostatku,
  • serce dla miłości i gorących uczuć.

Możesz też zastosować tusz do malowania ciała, na przykład możesz udekorować nim dłonie, twarz lub klatkę piersiową, aby podczas rytuału dał ci magiczną moc i zastrzyk energii witalnej. Świeżym tuszem możesz również narysować runy czy inne magiczne symbole na ciastkach czy babeczkach, żeby nabrały bardziej magicznego charakteru.

Więcej przepisów na sezonowe rytuały na lato znajdziesz w książce Melanie Marquis „Lammas. Rytuały, przepisy i zaklęcia na święto żniw

Lammas. Rytuały i zaklęcia

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (1 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Loading...