Horoskop na pełnię z zaćmieniem Księżyca

W poniższym artykule znajdziesz horoskop na pełnię. Jeśli tylko pozwolą na to warunki atmosferyczne, we wtorek 16.07.2019 roku będziemy mieć okazję do obserwacji częściowego zaćmienia Księżyca. Będzie ono widoczne w całej Polsce. Ma to być najgłębsze tego typu zaćmienie Księżyca w tym dziesięcioleciu, ukryje się aż 65 procent tarczy Księżyca. Zaćmienie Księżyca rozpocznie się we wtorek o godz. 20:42, zakończy się o godz. 2:18. Natomiast o godz. 23:39 będzie pełnia Księżyca w znaku Koziorożca.

Będzie to dla nas intensywny czas. Nie tylko oddziałują na nas energie pięciu planet poruszających się ruchem wstecznych, ale także nasza równowaga zostanie naruszona energią zaćmienia. Sprawdź, czego spodziewać się mogą po energiach tego astrologicznego wydarzenia przedstawiciele poszczególnych znaków zodiaku:

Horoskop na pełnię z zaćmieniem Księżyca

Horoskop na pełnię z zaćmieniem Księżyca

BARAN:

Od poniedziałku do środy pozostaniecie pod wpływem pełni, połączonej z zaćmieniem Księżyca w znaku Koziorożca, a to oznacza wulkan emocji ukryty pod grubą warstwą przystosowania. Może on wybuchnąć z wielką siłą, jeśli nie nabierzecie dystansu do tego, co dzieje się w sprawach zarówno zawodowych, jak i osobistych. Możecie stanąć do konkurencji, w której liczy się stałość, konsekwencja i umiejętność przetrwania.

BYK:

Pierwsza połowa tygodnia minie pod znakiem pełni i zaćmienia Księżyca w przyjaznym znaku Koziorożca, czekają was emocjonujące wyzwania, w których opanowanie i powściągliwe okazywanie uczuć okaże się kluczowe dla rozwoju wydarzeń.

BLIŹNIĘTA:

Pełnia Księżyca, połączona z jego zaćmieniem w znaku Koziorożca, wpłynie na emocje związane z waszą kondycją finansową. Kusić was zaczną bankowe pożyczki, ale horoskop ostrzega, że nie jest to dobry czas na branie kredytów. Władca waszego znaku jest obecnie słaby i w dodatku podąża w złym kierunku, powstrzymajcie się więc od ważnych decyzji finansowych. Możecie natomiast planować przyszłe wydatki.

RAK:

Z powodu pełni w znaku Koziorożca i zaćmienia Księżyca, pierwsza połowa tygodnia wywoła mnóstwo emocji dotyczących relacji partnerskich. Związki z osobami starszymi lub konserwatywnymi nabiorą znaczenia. Wenus w waszym znaku w koniunkcji z Północnym Węzłem Księżycowym w opozycji do Saturna, pomoże wam postawić na pozytywne uczucia, jeśli chcecie zdobyć wzajemność.

LEW:

Pełnia i zaćmienie Księżyca w Koziorożcu może osłabić w pierwszej połowie tygodnia zdrowie Lwów, które nie zadbały w odpowiedni sposób o swoją kondycję. Narażone na trudny emocjonalnie okres okażą się również domowe zwierzęta, otoczcie więc opieką również swoje ulubione czworonogi.

PANNA:

Pełnia oraz zaćmienie Księżyca w znaku Koziorożca, do którego dojdzie we wtorek, podkręci emocje w pierwszej połowie tygodnia. Wpłynie to na relacje z przyjaciółmi, dziećmi oraz osobami, z którymi łączą was wspólne zainteresowania. Zachowajcie ostrożność w wyrażaniu uczuć, bo może to źle wpłynąć na przyszłość wzajemnych stosunków. Będziecie mieć tendencję do wywlekania na wierzch wszelkiego rodzaju „zaszłości” i spraw, które dawno powinny zostać zamknięte. To dobry moment, aby wszystko sobie wyjaśnić i wyczyścić, żeby pójść naprzód bez obciążeń oraz wypominania wzajemnych grzechów i niedociągnięć.

WAGA:

Sprawy zarówno domowe, jak i zawodowe, mogą się skomplikować w pierwszej połowie tygodnia, kiedy dojdzie do pełni oraz zaćmienia Księżyca w znaku Koziorożca. Panujcie nad emocjami, bo sytuacja wymaga powściągliwości, bez względu na zalewającą was falę uczuć. Przełożeni, osoby starsze i konserwatywne utrudnią dostęp do dóbr, na jakie liczyliście.

SKORPION:

Jeśli na ten tydzień zaplanowaliście podróż, to liczcie się z komplikacjami i koniecznością wielogodzinnych oczekiwań. Będzie to powodem wielu emocji i frustracji, ale niewiele będzie można zrobić. Pełnia oraz zaćmienie Księżyca w znaku Raka wpłynie na szeroko pojętą dziedzinę komunikacji. Wywoła też poruszenie w sprawach związanych z nauczaniem.

STRZELEC:

W sprawach finansowych dojdzie do impasu, co rozbudzi emocje i wpłynie na was frustrująco, kiedy we wtorek dojdzie do pełni oraz zaćmienia Księżyca w znaku Koziorożca. Kołderka wyda wam się zdecydowanie za krótka jak na potrzeby, którym trzeba sprostać. Horoskop radzi powstrzymać się od niepotrzebnych emocji i nierozważnych działań, ponieważ druga połowa tygodnia okaże się dla was znacznie korzystniejsza.

KOZIOROŻEC:

We wtorek w waszym znaku dojdzie do pełni i zaćmienia Księżyca, pierwsza połowa tygodnia może być zatem pełna niewyrażonych emocji, które się skumulowały i wymagają uzewnętrznienia. Sami możecie zdziwić się własną reakcją na niektóre wydarzenia, szczególnie dotyczące ważnych relacji. Może po prostu brakuje wam zaufania i trudno uwierzyć, że ktoś darzy was gorącym uczuciem?

WODNIK:

Mars w przeciwległym znaku Słońca popycha do działania, jednak za waszymi plecami dzieją się rzeczy, które utrudniają konstruktywną realizację planów. W pierwszej połowie tygodnia pozostaniecie pod wpływem pełni i zaćmienia Księżyca w znaku Raka, wpłynie to destabilizująco na waszą odporność. Starajcie się więc unikać angażowania się w sprawy, które was nie dotyczą, a tylko wzbudzają niepotrzebne emocje.

RYBY:

Sprawy dzieci oraz przyjaciół okażą się priorytetowe od poniedziałku do środy, kiedy pozostawać będziecie pod wpływem pełni i zaćmienia Księżyca w życzliwym znaku Raka. Emocje osiągną punkt krytyczny, niewyrażone od dawna uczucia mogą znaleźć ujście w sposób, jakiego się nie spodziewacie. Horoskop radzi pozostać powściągliwym, zwłaszcza, że druga połowa tygodnia przyniesie zalew pozytywnych uczuć.

Chcesz wiedzieć więcej?

Cały horoskop na aktualny tydzień i cały miesiąc znajdziesz na serwisie z CzaroMarowym Horoskopem TUTAJ >>

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (1 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Loading...