Horoskop na nów z zaćmieniem Słońca

Jeśli ciekawi Cię horoskop na nów Księżyca z zaćmieniem Słońca, to zapraszam do lektury! Najbliższy nów Księżyca będzie 2 lipca 2019 roku o godz. 21.16 w znaku Raka. Towarzyszyć mu będzie zaćmienie Słońca, które nie będzie widoczne w Polsce. Rak to znak kardynalny, którego energia pobudza do działania, pomaga podejmować nowe inicjatywy. Nów z znaku Raka to czas, aby uświadomić sobie wszystkie pragnienia dotyczące tego, jak chcesz się czuć w domu i ze swoją rodziną.

Zaćmienie Słońca wywiera na nów Księżyca dodatkowy wpływ, to, co ukryte, zostaje ujawnione. Zaćmienie Słońca ma miejsce wyłącznie podczas nowiu, to znaczy wtedy, gdy Słońce i Księżyc znajdują się w koniunkcji. W dni zaćmień nie zaleca się zaczynać niczego nowego, przynajmniej nic, co uważamy za ważne. Zaćmienia Słońca wpływają na naszą świadomość. Wpływ zaćmień mających miejsce w znakach kardynalny, a więc tak, jak w znaku Raka, ma być niedługi, ale przejawić się ma burzliwie i szybko się skończyć. Sprawdź, czego spodziewać się mogą po energiach tego astrologicznego wydarzenia przedstawiciele poszczególnych znaków zodiaku:

Horoskop na nów Księżyca z zaćmieniem Słońca

Horoskop na nów z zaćmieniem Słońca

BARAN:

We wtorek 2.07, kiedy dojdzie do zaćmienia Słońca w znaku Raka, możecie więc poczuć się nieco rozkojarzeni. W rodzinie mogą pojawić się problemy, które należy natychmiast rozwiązać. Rozpocznie się dla was czas intensywnego zabiegania o podstawy egzystencji. Na szczęście tego samego dnia Mars opuści wrażliwy znak Raka, w którym nie czuł się najlepiej i wkroczy do życzliwego Lwa, znajdziecie więc w sobie energię i moc, aby zmierzyć się z każdym wyzwaniem.

BYK:

Nów Księżyca w znaku Raka połączony jest z zaćmieniem Słońca, niektóre domowe sprawy mogą się więc skomplikować. Stosunki z rodzeństwem lub sąsiadami ulegną zmianie, nie pozwólcie, aby kierowały wami negatywne emocje. Uważajcie, bo górę mogą wziąć emocje w następstwie niektórych informacji otrzymanych drogą elektroniczną.

BLIŹNIĘTA:

Zaćmienie Słońca w znaku Raka wywoła w was niepokój o stan finansów, wzbudzi w was obawy o przyszłość finansową ważnego przedsięwzięcia.

RAK:

W waszym znaku we wtorek nastąpi zaćmienie Słońca, co może okazać się znaczące dla waszej przyszłości. To może być początek całkiem nowej relacji osobistej, która objawi się z całą swoją mocą w nadchodzących tygodniach.

LEW:

Zaćmienie Słońca, do którego dojdzie we wtorek w znaku Raka, wpłynie negatywnie na wasze samopoczucie. Dodatkowo do waszego znaku wkroczy Mars, który co prawda zachęci was do działania i zwiększenia aktywności, ale wprowadzi też brak ostrożności i skłonność do brawury.

PANNA:

Zaćmienie Słońca, do którego dojdzie 2 lipca, skłoni was do zrewidowania najważniejszych znajomości. Może się okazać, że nie wszystkie osoby deklarujące wam swoje wsparcie są wobec was przyjaźnie nastawione. Niektóre relacje w środowisku osób, z którymi łączy was wspólnota zainteresowań, mogą się skomplikować, a przyjaciele pokażą ciemną stronę swojej osobowości.

WAGA:

Zaćmienie Słońca w znaku Raka zwróci waszą uwagę na problemy przełożonych i wywoła konsternację wobec niektórych ich decyzji. Starajcie się nie komentować ich postępowania, bo może to zostać źle odebrane. Okaże się, że trudno ich zadowolić.

SKORPION:

Wtorkowe zaćmienie Słońca w przyjaznym znaku Raka może skomplikować wasze plany wakacyjne, szczególnie jeśli wybieracie się za granicę, ostatecznie jednak ta zmiana wyjdzie wam na dobre. Starajcie się mądrze gospodarować siłą witalną, nie marnujcie jej na nic nie znaczące czynności.

STRZELEC:

Zaćmienie Słońca w Raku przypomni o niezapłaconych rachunkach i oczekujących zobowiązaniach. Banki zaczną was kusić pożyczkami, ale powstrzymajcie się od tej decyzji.

KOZIOROŻEC:

Kiedy 2 lipca dojdzie do nowiu i zaćmienia Słońca w Raku, możecie spodziewać się impasu w rozmowach i negocjacjach każdego rodzaju. Pojawić się mogą problemy w negocjacjach i umowach partnerskich. Również niektóre związki w najbliższym czasie mogą zostać narażone na kryzys.

WODNIK:

W najbliższym czasie będziecie musieli zadbać o zdrowie. Zaćmienie Słońca w znaku Raka, do którego dojdzie we wtorek, wpłynie na osłabienie waszego organizmu.

RYBY:

Zaćmienie Słońca w Raku może u wrażliwych Ryb wywołać nastrój nadmiernego przejmowania się sprawami, na które nie mają wpływu. Dzieci mogą stać się niespokojne i wymagać większej niż zwykle uwagi.

Chcesz wiedzieć więcej?

Cały horoskop na aktualny tydzień i cały miesiąc znajdziesz na serwisie z CzaroMarowym Horoskopem TUTAJ >>

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (1 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Loading...