Kwantowa nowość z darmową dostawą

Kwantowa nowość zawitała do CzaryMary. Jest to nowa książka dr Amita Goswami, fizyka, który w przystępny sposób odsłania tajniki ciekawego świata fizyki kwantowej. Z okazji premiery książki Kwantowy świat włącznie zamówienia na terenie Polski, w których znajdzie się ten tytuł, wysyłamy za 0 zł!

Akcja trwa do 18.06. (wtorek) do godz. 23.59.

Kwantowa nowość przedstawia zadziwiające spojrzenie na życie i wszechświat.

Amit Goswami jest emerytowanym profesorem, który wykładał fizykę teoretyczną na Uniwersytecie w Oregonie. W książce Kwantowy świat w zrozumiały sposób przybliża temat fizyki kwantowej. To książka dla każdego, kto chce zrozumieć nasz związek z wszechświatem. Ponadto udowadnia, że fizyka kwantowa jest kluczem do zrozumienia największych tajemnic świata. Dodatkowo w swojej książce pokazuje, jak wykorzystać jej założenia w codziennym życiu. Według Amita jest ona nie tylko przyszłością, ale także kluczem do zrozumienia ludzkiej świadomości i tajemnicy życia.

Ludzie często mówią mi: „Podobno rzeczywistość nie jest zbudowana z materii. Z czego zatem się składa?”. Odpo­wiadam im: „Ze świadomości. Wszystko jest zbudowane ze świadomości”. Świadomość jest jednak niezwykle mętnym i mglistym pojęciem! W tym właśnie miejscu fizyka kwanto­wa dostarcza odpowiedzi, których poszukujemy. W świato­poglądzie kwantowym wszystko jest mętne – nawet materia. Każde zjawisko jest zaledwie prawdopodobieństwem. Prze­staje nim być dopiero wtedy, gdy go doświadczamy.

 (…) Fizyka kwantowa przynosi ze sobą nowy światopogląd, za sprawą którego w naszym życiu znów mogą pojawić się znaczenia i wartości. Może ona również dostar­czyć nam odpowiedzi na pytania dotyczące tego, kim jeste­śmy i co to znaczy być człowiekiem. Fragment książki

Kwantową nowość, a więc książkę Kwantowy świat dr Amita Goswami zamówisz tutaj >>

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...