Zapraszamy na Kurs Terapii Szamańskiej. Dla Ciebie zniżka 100 zł!

Szamanizm to najstarsza ludzka tradycja duchowej praktyki i uzdrawiania. Jej korzenie sięgają początków ludzkości. Szaman jest przez wielu uznawany za starożytnego poprzednika lekarza i psychoterapeuty. Mimo, że wiele osób kojarzy praktykę szamanizmu z Rdzennymi Amerykanami i egzotycznymi kulturami, to jest to zjawisko ogólnoświatowe, a szamańskie praktyki występowały niemal wszędzie. Szamańskie dziedzictwo jest w każdym z nas i jako istoty ludzkie, wszyscy mamy zdolność do pracy szamańskiej, podróży do świata duchowego i spotkania tam nauczycieli.

Zapraszamy Cię na spotkanie z niezwykłą nauczycielką: Współczesną Szamanką-Terapeutką, która stworzyła unikalny system wykorzystujący szamanizm w pracy terapeutycznej, autorką książki „Magia szamanizmu”.

Grafika za pozwoleniem „Ośrodka Tu i Teraz”

WSTĘP DO TERAPII SZAMAŃSKIEJ. KURS PODSTAWOWY
6 – 9.06.2019 w Nowym Kawkowie k/Olsztyna
Prowadząca: Arvick Baghramian

W czasie tego warsztatu uczestnicy zapoznają się z podstawowymi zasadami i technikami praktyki szamańskiej, a zwłaszcza szamańskiej podróży. Nauczymy się zmieniać stan świadomości i wchodzić w niezwykłą rzeczywistość światów duchowych, w której możemy nauczyć się jak odnaleźć własną moc, mądrość i kreatywność, żeby pomóc samym sobie i innym. Będziemy się dzielić i omawiać podróże w kręgu. Będziemy się uczyć tego, w jaki sposób możemy je w pełni zrozumieć i zintegrować z własnym życiem. Mimo, że poznamy też podstawy szamańskiego uzdrawiania, ten kurs nie jest skupiony na pracy z innymi, tylko na własnym rozwoju osobistym. Uzyskamy możliwość pójścia za duchowymi przewodnikami i nauczymy się jak nabrać mocy i żyć w poczuciu pełni i radości.

W tradycyjnych społeczeństwach, szaman podróżuje do światów duchowych aby prosić o pomoc albo uzdrowienie dla członków swojej społeczności. Osiąga to przez wejście w odmienny stan świadomości, uzyskiwany zazwyczaj przez słuchanie monotonnego dźwięku bębna lub grzechotki. Współczesna terapia szamańska, chociaż korzysta z wielu zasad rdzennego szamanizmu, to rożni się jednak od szamanizmu praktykowanego w tradycyjnych społecznościach. Na przykład, zamiast polegać na szamanie albo terapeucie, to osoba wykonuje większość podróży i pracy szamańskiej kontaktując się bezpośrednio ze swoimi przewodnikami. Ta starożytna praktyka, która przetrwała tysiące lat na całym świecie jest jedną z najbardziej skutecznych uzdrawiających technik w historii ludzkości.

Dla kogo jest ten warsztat?

 • dla wszystkich zainteresowanych szamanizmem i naturą
 • dla wszystkich którzy chcą odzyskać swoją Moc
 • dla terapeutów, psychoterapeutów, coachów, którzy chcieliby w swej pracy wykorzystywać techniki i narzędzia szamańskie
 • dla osób, które chcą wykorzystać techniki szamańskie w pracy z własnymi klientami
 • dla osób chcących przejść pełne szkolenie
 • dla wszystkich, którzy dopiero zaczynają swoją szamańską podróż
 • dla osób, które chcą pogłębić swoją osobistą praktykę szamańską

Ten kurs podstawowy jest niezbędny, aby móc uczestniczyć w kolejnych stopniach i warsztatach Arvick Baghramian w Polsce takich jak:

 • Szamańska terapia (moduł podstawowy i zaawansowany)
 • Trening Szamańskiego Uzdrawiania Przez Ekstrakcję (usuwanie blokad zgromadzonych w ciałach duchowych)
 • Odzyskiwanie Duszy: Praca z Utratą Duszy
 • Związki i Szamanizm: Postrzeganie Związków Oczami Duchów
 • Szamańskie Uzdrawianie i Duchy Natury
 • Trening Szamańskiej Dywinacji
 • Osobisty Słup Totemiczny

W mojej pracy terapeutycznej kieruję się filozofią odzyskiwania własnej mocy – to jest podstawą wszystkich technik, z jakich korzystam i których uczę innych. To oznacza, że każdy może poznać te techniki i praktykować je samodzielnie po warsztatach lub ukończeniu terapii. Szamanizm, Reiki, Świadome Oddychanie i proces Osobistego Słupa Totemicznego to bardzo różne techniki, ale są potężne. Dają one moc, dzięki której nie jesteśmy już zależni od terapeuty czy nauczyciela. Zapewniają też narzędzia potrzebne do rozwoju, transformacji i sięgania po życie pełne radości, miłości i wolności. Stosuję każdą z tych technik w miarę potrzeby, aby pomóc osobom, z którymi pracuje odkryć ich własny potencjał, doświadczyć transformacji, odzyskać zdrowie i osobistą moc. Uważam się jednak przede wszystkim za terapeutkę szamańską. Praktykuję i uczę na całym świecie, a moja główna siedziba znajduje się w Barcelonie, w Hiszpanii. Arvick Baghramian

Szczegóły wydarzenia:

ROZPOCZĘCIE 6.06 – godz. 18:00 (w czwartek, kolacją)
ZAKOŃCZENIE 9.06, o godz. 15 (niedziela, po obiedzie)
MIEJSCE Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego „Tu i Teraz”, Nowe Kawkowo
CENA WARSZTATU 1290 zł + koszty pobytu i wyżywienia

PROMOCJA: -100 zł na hasło CZARYMARY

CENA POBYTU:

Wyżywienie: 75 zł dziennie (3 posiłki wegetariańskie)
Noclegi: w zależności od standardu od 32 do 85 zł za noc
Ośrodek sprzedaje wyłącznie całe pakiety pobytowo / żywieniowo / warsztatowe(nie ma możliwości rezygnacji z posiłków ani noclegów)

KONTAKT:

Jacek Towalski, tel.: +48 602 219 382
Maja Wołosiewicz – Towalska, tel.: +48 606 994 366,
Biuro, tel.: +48 662 759 576
e-mail: kawkowo@tuiteraz.eu

Konieczna rejestracja mailowa  (z podaniem imienia i nazwiska, numeru telefonu, daty i tytułu wydarzenia).

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...