Tarot przy kuchennym stole, czyli pogaduszki o tarocie

W CzaryMary.pl jest już dostępna nowość: Tarot przy kuchennym stole Melissy Cynowej. Jeśli ciekawią Cię karty tarota, to ten tytuł jest świetnym podręcznikiem dla początkujących tarocistów. Jest napisana bardzo lekkim piórem, a więc czyta się ją z prawdziwą przyjemnością. Będzie szczególnie pomocna dla tych, którzy już wcześniej zabierali się za naukę czytania kart z innych książek do tarota, lecz zniechęciły ich leksykony czy pamięciowe podejście do ich znaczenia. Przy lekturze książki Tarot przy kuchennym stole wydawać Ci się będzie, że jesteś na prawdziwej pogaduszce z przyjaciółką!

Czas na pogaduszki o tarocie, a więc wszystkie karty na stół!

Tarot przy kuchennym stole

W książce znajdziesz wszystkie informacje, których potrzebujesz do rozpoczęcia pracy z tarotem, czyli:

  • jakie talie autorka poleca do nauki;
  • w jaki sposób rozkładać karty;
  • zasady dotyczące higieny pracy z tarotem (pamiętaj, że Twój ogólny stan nie jest bez wpływu na to, jak wróżysz!);
  • poznasz etykę wróżenia;
  • poznasz też znaczenia Wielkich i Małych Arkanów.

Tradycyjne znaczenia kart Melissa przefiltrowuje przez swoje doświadczenia, a zbierała je 30 lat. Sam zauważysz, że z łatwością opanujesz tarotowy język, przedstawiony w tak lekki sposób. Nauka przeplata się w książce z żartobliwymi przykładami z życia autorki. Od razu będziesz mieć ochotę na samodzielną pracę z tarotem. Tarot przy kuchennym stole pomoże Ci przyswoić znaczenie kart i da Ci solidne podstawy, które pozwolą Ci rozwijać Twoje umiejętności.

Przywitaj się ze swoją talią tarota i do roboty! :)

Na koniec jeszcze ważne przypomnienie: słuchaj, co mówią inni nauczycie tarota, to pewien etap nauki. Nie zapominaj jednak, że bez względu na to, co mówią inni, Twoje interpretacje i styl wróżenia muszą być dopasowane do Ciebie. W innym wypadku nie będziesz wiarygodny.

Więcej artykułów o kartach tarota znajdziesz TUTAJ>>

Książkę Tarot przy kuchennym stole zamówisz w Galerii magicznej CzaryMary.pl pod linkiem TUTAJ >>

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (2 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Loading...