Saga rodzinna pióra Alejandro Jodorowsky’ego już dostępna!

Dziś przedstawiam Ci nowość: „Tam gdzie ptak śpiewa najlepiej” autorstwa Alejandro Jodorowsky’ego. To piękna, ale też zdumiewająca i hipnotyzująca literatura oraz wspaniała autobiograficzna powieść. Przedstawia losy rodziny autora, która wyemigrowała z Ukrainy do Chile na przełomie XIX i XX wieku. Historia rodzinna na kartach tej książki zmienia się w legendę pełną symbolicznych odniesień.

Tam, gdzie ptak śpiewa najlepiej - książka Alejandro Jodorowsky'ego

Tam gdzie ptak śpiewa najlepiej

Każda opisana w książce „Tam gdzie ptak śpiewa najlepiej” historia jest tak ciekawa i zaskakująca, że trudno jest oderwać się od lektury. Historie te potrafią też zaszokować, dotknąć do głębi, odepchnąć, aby po chwili znów przyciągnąć do dalszej lektury. Są niczym akty psychomagiczne, które mogliśmy poznać z „Podręcznika psychomagii”, mają moc wpływania na podświadomość. Kazirodczy pszczelarze ukrywający swoje występki pod żywym płaszczem z pszczół, czy też pobożny dziadek z towarzyszącym mu duchem Rabina, który udziela mu dobrych rad oraz transpłciowa balerina to tylko niektóre z postaci w tej wspaniałej powieści.

Fragment Prologu książkiTam gdzie ptak śpiewa najlepiej”

Drzewo genealogiczne jest pułapką ograniczającą nasze myśli, emocje, pragnienia i życie materialne. Jest jednak również skarbem, który obdarowuje nas znaczną częścią naszych walorów.

Ta książka jest powieścią, ale może również zostać potraktowana jako coś w rodzaju poradnika. Jeśli bowiem Czytelnicy podążą za zawartymi w niej sugestiami i będą pielęgnowali swoją wielkoduszność, oni także będą mogli przekształcić wspomnienia rodzinne w heroiczną legendę.

Nie ma znaczenia, czy jesteś zagorzałym fanem Jodorowsky’ego, czy też stykasz się z nim po raz pierwszy. Lektura książki „Tam, gdzie ptak śpiewa najlepiej” z pewnością wniknie w Twoją świadomość w sposób, w jaki robią to najlepsze powieści i opowiadania.

Kim jest Alejandro Jodorowsky?

Alejandro Jodorowsky

Alejandro Jodorowsky

Alejandro Jodorowsky jest tarocistą, terapeutą, pisarzem i autorem komiksów. Jest też aktorem, reżyserem teatralnym i reżyserem kultowych filmów, takich jak Kret, Święta góra czy Święta krew. Jego wizjonerskie filmy zdobyły uznanie m.in. Johna Lennona, Mariny Abramović i Kanyego Westa. Jego powieści mają w Ameryce Łacińskiej status równy książkom Gabriela Garcii Marqueza, autora książki „Sto lat samotności”.

Alejandro Jodorowsky stworzył psychomagię i psychogenealogię. Te dwie techniki terapeutyczne, które zrewolucjonizowały psychoterapię w wielu krajach. Opisał je w swoich książkach: „Psychomagia”, „Podręcznik psychomagii” oraz „Metagenealogia”.

ZOBACZ KSIĄŻKI ALEJANDRO JODOROWSKY’EGO >>

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (1 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Loading...