[10-13.05.2019] Warsztat WEWNĘTRZNY ALCHEMIK z Tomem de Winter

Zapraszamy na warsztat

WEWNĘTRZNY ALCHEMIK

warsztat prowadzi Tom de Winter
w planie jest zwiedzanie dwóch bawarskich zamków

Zamek Neuschwanstein.

Zamek Neuschwanstein.

10-13 maja 2019 w Niemczech

Ograniczona liczba osób: maksymalnie 12 osób!
Zapewnione jest tłumaczenie na język polski.

Po raz pierwszy odbędą się warsztaty dla polskich uczestników w ośrodku Toma – w przepięknym, malowniczym miejscu pośrodku bawarskich Alp. Oprócz udziału w jego autorskim warsztacie pojedziemy zwiedzić dwa bawarskie zamki zbudowane przez Ludwika II – zamek Neuschwanstein (najczęściej odwiedzane miejsce w Europie po paryskiej wieży Eiffla) oraz zamek Linderhof.

Widok z ośrodka Toma de Winter.

Widok z ośrodka Toma de Winter.

Wszystko jest jednym, jedno jest wszystkim

Jeśli chcemy zobaczyć, w jaki sposób wszystko co robimy wpływa na naszą ludzką rodzinę, to musimy się uprościć. Im mniejsze staje się nasze ego, tym bardziej doceniamy innych, opuszcza nas strach i możemy żyć zgodnie z własnym wnętrzem. Wewnętrzny Alchemik poprowadzi Ciebie w podróż do przebudzenia świadomości bezwarunkowej miłości, która znajduje się w każdym z nas.

Opisując procesy zachodzące na tych warsztatach Tom korzysta z symboli i terminologii zapożyczonej z klasycznej alchemii. Na drodze do celu musimy przejść siedem etapów:

  1. Spalanie – palimy ego, maskę, która nosimy każdego dnia;
  2. Rozpuszczanie – rozpuszczamy pozostałości zarówno kobiece jak i męskie, wciąż zanieczyszczone przez ego;
  3. Oddzielenie – oddzielamy to co męskie od tego co kobiece i wyrzucamy resztę ego;
  4. Połączenie – jednoczymy dwie strony bez medytacji ego. Alchemicy nazywali to ślubem króla i królowej. Przy tym etapie poczujesz wewnętrzny spokój;
  5. Fermentacja – to co powstało w etapie czwartym musi się rozłożyć, żeby powstała nowa substancja;
  6. Destylacja – gotujemy i kondensujemy to co powstało w etapie piątym, żeby osiągnąć wyższa koncentracje i czystość;
  7. Koagulacja – ostateczne zjednoczenie oczyszczonych części. Duch i ciało stają się jednością.

Tom de Winter to nauczyciel praktyk duchowych i terapeuta z Holandii. Studiował nauki społeczne, aby uzyskać wiedzę akademicką na temat zachowań ludzi oraz wiedzę ezoteryczną w zakresie rozwoju intuicji, uzdrawiania, aury i tantry. Już od ponad 20 lat prowadzi warsztat Merkaba (Kwiat Życia) na całym świecie. Jest jednym z trenerów wyszkolonych bezpośrednio przez Drunvalo Melchizedeka. Od lipca 2011 r. posiada także licencję od Drunvalo Melchizedeka na prowadzenie jego nowego warsztatu Przebudzenie Oświeconego Serca. Tom przyjeżdża o Polski regularnie od 2004 roku a od 2009 prowadzi warsztaty dla polskich grup w Egipcie, podczas których uczestnicy medytują w Wielkiej Piramidzie Cheopsa (w komnacie Króla, Królowej i Dolnej) oraz przy Sfinksie.

Tom de Winter przy piramidzie w Egipcie.

Tom de Winter przy piramidzie w Egipcie.

Opłata za warsztaty: 1600 zł. Możliwa zniżka 200 zł w przypadku wpłaty 1400 zł w ciągu 14 dni od momentu rezerwacji miejsca. Zapewniamy tłumaczenie na język polski przez doświadczonego tłumacza, którego specjalnie zabieram z Polski.

Opłata za pobyt + wyżywienie + zwiedzanie: 199 euro. Cena obejmuje: 3 noclegi w ośrodku Toma (pokoje dwu- i trzyosobowe), śniadania, lunche i kolacje (niedzielny lunch podczas zwiedzania we własnym zakresie), bilety wstępów do zwiedzanych zamków, transport lotnisko-Maierhofen-lotnisko oraz transport do bawarskich zamków (na lotnisku wynajmiemy samochody osobowe na czas naszego pobytu).

Opłata za samolot: lecimy linią lotniczą Ryanair, cena k. 400 zł w dwie strony.

Zapisy: Agnieszka Jurko, tel: 501 625 528, agnieszka@agnieszkajurko.pl

Pełna informacja: pod linkiem tutaj >>

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...