Modlitwa do Bogini na magiczne święto Ostara 20-21.03

Podczas wiosennej równonocy, zwanej również świętem Ostara, dzień i noc ponownie stają się równej długości, a potem stopniowo dni będą stawać się dłuższe od nocy.

Święto Ostara daje nam okazję, aby od nowa rozpocząć pracę nad swoim wnętrzem, Praca ta może dotyczyć właściwie wszystkiego – może to być nauka nowych umiejętności, rozpoczęcie ćwiczeń fizycznych, rozbudowa domu czy cokolwiek innego. To czas nadziei, rozwoju i niecierpliwego wyczekiwania.  Podczas tego święta ozdabiamy jajka jako symbol nadziei, życia i płodności, jak również odprawiamy rytuały, aby pobudzić w sobie energię oraz odnaleźć moc i pasję potrzebne do życia i rozwoju.

Być może w Twoim życiu jest coś, co próbowałeś robić w przeszłości, ale Ci się nie udawało. Wszelkie zamiary i pomysły mogą teraz okazać się sukcesem, skoro rozpoczną się od dnia symbolizującego nadzieję i nowy początek.

* Modlitwa do Bogini o wsparcie w czasie nowych początków *

Przywołaj Boginię i poproś ją o wsparcie w radzeniu sobie z rozpoczynaniem nowych rzeczy w czasie, kiedy napotykasz trudności. W tekście modlitwy możesz swobodnie wstawić imię bogini, która jest Ci najbliższa.

Wielka Bogini, matko nas wszystkich, dawczyni życia i twórczyni wszystkich rzeczy.
Teraz znajduję się na nowej, niespodziewanej ścieżce
– Nowej Drodze, którą boję się podróżować sam.
Proszę o Twoje wsparcie, Twoją miłość i pomocną dłoń.
Skieruj mnie we właściwym kierunku i trzymaj z dala od dróg prowadzących na manowce.
Pomóż mi poruszać się naprzód, a nie wstecz.
Dodaj mi otuchy, kiedy tego potrzebuję.
Dodaj mi odwagi w czasach zwątpienia w siebie.
Chroń mnie przed tymi, którzy pragną mnie skrzywdzić,
nawet jeśli to ja sam jestem tą osobą.
Pobłogosław moją ścieżkę i podróż, jaką na niej odbywam.

Treść modlitwy powstała na podstawie wezwania do Bogini z książki Kerii Connor pt. „Ostara”, dostępnej jako ebook pod linkiem TUTAJ >>

Szczęśliwej Ostary!

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (2 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Loading...