Amulety i Talizmany dla Kobiet. Runy wzmacniające kobiety

Siadając do opracowania wpisu o amuletach i talizmanach dla kobiet nie spodziewałam się, że niemal całość… zdominują runy! Postanowiłam więc do tytułu dopisać zdanie: Runy wzmacniające kobiety, zaś inne piękne, pełne kobiecej energii talizmany przedstawić w kolejnych wpisach, w przyszłości.

Wśród amuletów i talizmanów dla kobiet znajdziesz wisiorki, bransoletki, amulety runiczne, a także obrazy, czy też wykonywany na zamówienie kubek z runicznym zapisem imienia. Wśród kamieni szlachetnych Paniom sprzyja szczególnie kamień księżycowy, awenturyn i kwarc różowy. Kobiecą energię wzmocnią runy Berkano i Laukaz, warto też skorzystać z mocy run Uruz, Gebo i Fehu oraz z ochronnej runy Algiz.

Runa Berkano

Najbardziej kobiecą z run jest runa Berkano. Berkano to runa płodności, wzrostu, rodzicielstwa. Jako talizman wzmacnia kobiecą płodność, piękno, patronuje macierzyństwu i harmonii rodzinnej. Jest również amuletem ochronnym. Pomaga chronić ciążę. Wspiera procesy regeneracji, odrodzenia, wzmacnia zdrowie i witalność. Sprzyja kreatywności i realizacji długofalowych planów i zamierzeń. Gwarantuje wolne, ale pewne zmiany na lepsze, urodzaj i środki potrzebne do realizacji celu. Pomaga Paniom poczuć pełnię swojej kobiecości.

Z runą Berkano, a także z kobiecym pierwiastkiem, związane są takie minerały jak: kamień księżycowy, gagat, malachit, szmaragd i perły.

Runa Laguz

Runą zaliczaną do run kobiecych jest też runa Laguz. Jako talizman wzmacnia intuicję, poprawia życie uczuciowe i wspiera wszystkie działania tradycyjnie uważane za kobiece. Stosowana jest w skryptach wspomagających poczęcie dziecka, ciążę i poród, do poprawy relacji z dziećmi i ułatwiających ich wychowanie. Runa ta pozwala nawiązać kontakt z podświadomością, leczy rany i traumy przeszłości, wspiera też romantyczną miłość i delikatne uczucia. Z runą Laguz związane są takie minerały jak akwamaryn, lazuryt, malachit, kalcyt, fluoryt oraz perły.

Runa Laguz

Połączenie run Berkano i Laukaz w bindrunę wzmacnia pierwiastek kobiecy.

Skrypty runiczne

Skrypty runiczne łączą energię kilku run, nie bez znaczenia pozostaje kolejność ich zapisu. Można skrypt runiczny napisać na papierze, wypalić w drewnie, bądź skorzystać z gotowych już skryptów, jak przykłady, które widać na zdjęciu poniżej. To skrypty runiczne wykonane z drewna z możliwością umocowania go w dowolnym miejscu: w domu, firmie, biurku, są wygodne też do noszenia przy sobie.

Amulet wszelkiej pomyślności: Skrypt składa się z trzech run: Uruz, Fehu i Gebo. Jest to runiczne przedstawienie szczerych życzeń: Zdrowia, Miłości, Dostatku, Powodzenia – w skrócie Wszelkiej Pomyślności! :) Runa Uruz zapewnia zdrowie, witalność i dobre samopoczucie. Runa Fehu przyciąga pieniądze, uruchamia możliwość powiększenia dochodów, przynosi zyski i pomyślność materialną. Runa Gebo przywołuje miłość, zainteresowanie płci odmiennej i gwarantuje szczęście w relacjach partnerskich.

Amulet dla kobiet: Skrypt składa się z pięciu run: Laukaz, Ansuz, Thurisaz, Ansuz, Algiz. Zapewnia swojej właścicielce bezpieczeństwo i ochronę, dodaje atrakcyjności i kobiecości, czyni pociągającą i obdarza ją życiową mądrością. Dzięki niemu każda Pani może stać się szczęśliwsza i spełniona we wszystkich dziedzinach życia.

Amulet podwyższający poziom energii i witalności: Ten skrypt tworzy sześć run: Sowelo, Odala, Wunjo, Isa,  Laukaz, Odala. Wzbogaca i rozwija posiadaną wiedzę, dodaje sił i energii, prowadzi do zwycięstwa, dodaje pewności siebie, pomaga odnaleźć swoje miejsce w świecie, pokazuje wyjście z trudnej sytuacji, pomaga dokonać życiowych podsumowań, umożliwia zdobycie pewności w niejasnej lub nieokreślonej sytuacji, wzmacnia ducha, duszę i ciało. Stosowany jest, aby podwyższyć poziom energii i witalności, zachować dobre zdrowie i radość życia.

To tylko kilka przykładów skryptów runicznych na drewnie. Sprawdź, czy w CzaryMary.pl nie ma skryptu, którego teraz potrzebujesz, zobacz: Runy na drewnie >>

Kubek runiczny

Zapis runiczny naszego imienia jest silnym talizmanem. Kolejność run w imieniu wpływa na nasz charakter, talenty, a także na to, co nam pomaga lub przeszkadza w realizacji drogi życiowej.

Skrypt runiczny powstały z Twojego imienia może ozdobić kubek ręcznie malowany przez artystkę, której możesz zasugerować swoje ulubione kolory, bądź zdać się na jej wspaniałą intuicję w doborze barw. Kubeczek, który widzisz obok, służy mi już od wielu lat i wciąż bardzo mi się podoba :) Jeśli nie będziesz myć go w zmywarce i nie ucierpi on w wyniku nagłego kontaktu z twardą powierzchnią, możesz być pewna, że to małe dzieło sztuki będzie przez długi czas Twoim osobistym talizmanem.

Osobisty Talizman Runiczny

Nie sposób nie wspomnieć o tym, że talizman runiczny może być wykonany tylko i wyłącznie dla Ciebie. Stworzą go runy, które najbardziej odpowiadają Twoim aktualnym potrzebom. Wykonuje je runolog i potrzebuje do tego m.in. Twojego jak najbardziej aktualnego zdjęcia. Zadaniem takiego Osobistego Talizmanu Runicznego jest ochrona Ciebie w danym momencie życia i zapewnianie wsparcia run podczas zmian i transformacji, które aktualnie przechodzisz.

ZOBACZ WIĘCEJ AMULETÓW I TALIZMANÓW DLA KOBIET >>

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (1 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Loading...