6.03.2019 Nów Księżyca i inne wydarzenia astrologiczne

Mamy dziś ważne wydarzenia astrologiczne:

🌙 6 marca o godz. 17:05 jest nów Księżyca w znaku Ryb. To czas na wsłuchanie się w siebie, zwrócenie się w stronę marzeń, wyznaczenie nowych celów. Warto się zastanowić, na ile ufamy swojej intuicji.

6 marca Uran, planeta rewolucji, buntu i dążenia do niezależności, ale również reprezentująca wszystko co innowacyjne i ekstrawaganckie, opuszcza znak Barana i wkracza na kolejne 7 lat do znaku Byka.

Tego dnia również Merkury wchodzi w retrogradację, rozpoczynając trzytygodniowy okres, w którym nie należy podejmować ważnych życiowych decyzji, inwestować pieniędzy, kupować sprzętu elektronicznego oraz służącemu komunikacji. Wiedząc o tym i odkładając to na późniejszy czas możemy uchronić się od nieporozumień i niepotrzebnych reklamacji :)

Co te wydarzenia oznaczają dla poszczególnych znaku zodiaku, znajdziesz w CzaroMarowych horoskopie – w miesięcznych i tygodniowych prognozach astrologicznych.

PRZEJDŹ DO CZAROMAROWEGO HOROSKOPU >>

 

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...