Rady astrologii do budowania nowej, romantycznej relacji

Jak nawiązać kontakt z osobą, która nam się podoba, aby na starcie nie stracić w jej oczach i wzbudzić w niej zainteresowanie? Tu z pomocą przychodzi astrologia, a konkretnie wskazówki z gorącej nowości, książki Moja i twoja astrologia.  Wystarczy, abyś poznał znak zodiaku interesującej Cię osoby i sprawdził, jak przełamać barierę przy pierwszym kontakcie. Zapraszam do lektury!

Jak przełamać barierę w kontakcie z osobą spod znaku Barana?

Osoba spod znaku Barana lubi zrobić pierwszy krok, a następnie zniknąć szybko jak błyskawica. Nawet jeśli będziecie kontynuować znajomość po tej sytuacji, prawdopodobnie żadne z was nie będziecie pamiętało wszystkiego co się wydarzyło.  Dla osoby spod znaku Barana najważniejsza jest otwartość na doświadczenie, a nie Twoja obecność, Twoja osobowość albo (nie daj Boże) Twoje problemy. Tego rodzaju osoba po prostu robi rzeczy, na które ma ochotę w danym momencie. Nie oczekuj od niej przejawów czułości albo empatii, ponieważ ich nie otrzymasz.

Jak przełamać barierę w kontakcie z osobą spod znaku Byka?

Typowa sytuacja podczas pierwszej randki z osobą spod znaku Byka wygląda następująco: w niezobowiązujący sposób próbujesz objąć ją ramieniem, dotknąć ją lub wziąć ją za rękę, a ona posyła wam nieprzyjemne spojrzenie, które wydaje się mówić: „Nie rób tego”. Po chwili zazwyczaj cicho dodaje nieco łagodniejszym tonem: „Dam ci znać w odpowiednim czasie”. Zawsze pamiętaj o tym, że osoba spod znaku Byka znajduje się we władaniu Wenus, w związku z czym uważa miłość za swoją domenę i sprzeciwia się wszelkim próbom wtargnięcia do jej świata. Pozwól jej podejmować własne decyzje i możliwie najczęściej bądź uwrażliwiony na jej potrzeby, aby nie musiała Tobie o nich opowiadać. W milczeniu pokazuj, że obydwoje nadajecie na tej samej fali.

Jak przełamać barierę w kontakcie z osobą spod znaku Bliźniąt?

Być może w kluczowym momencie wieczoru zaczniesz się zastanawiać, czy powinieneś przysunąć się bliżej albo zainicjować zaloty. Niewykluczone, że w takiej sytuacji osoba spod znaku Bliźniąt sama to zrobi. Ludzie urodzeni pod tym znakiem mają świetne wyczucie do tego rodzaju spraw i są mistrzami komunikacji – zarówno werbalnej, jak i niewerbalnej. Pamiętaj, że Twój towarzysz często będzie intuicyjnie wyczuwał myśli pojawiające się w Twoim umyśle. Pierwszy kontakt z taką osobą zazwyczaj jest przyjemny i może być zaskakująco namiętny. Jej chłodne reakcje nie powinny być uważane za oznakę odrzucenia albo braku zainteresowania, lecz po prostu za przejaw obiektywnej degustacji.

Jak przełamać barierę w kontakcie z osobą spod znaku Raka?

W większości przypadków powinieneś poczekać na to, aż druga osoba postanowi zrobić pierwszy krok. Osoba spod znaku Raka przykłada bardzo dużą wagę do subtelnych niuansów uczuć. Próbuje odgadnąć Twoje intencje i często potrafi odkryć Twoje plany wcześniej niż Ty. Jest również w stanie nieświadomie wypływać na Twoje odczucia. Obserwuj ją i uważnie jej słuchaj, ponieważ dzięki temu będziesz w stanie ocenić jej stosunek do Twojej osoby. Zazwyczaj podczas drugiej lub trzeciej randki będziesz wiedzieć, jak daleko możesz posunąć się w tej relacji.

Jak przełamać barierę w kontakcie z osobą spod znaku Lwa?

Osoba spod znaku Lwa na pierwszej randce wyśle Tobie wystarczająco wiele sygnałów, aby poinformować Cię o swoich pragnieniach. Jeżeli będzie chciała dać Ci zielone światło, okaże to za pomocą tonu głosu, specjalnych spojrzeń albo gestów sygnalizujących gotowość na Twoje zaloty. Jeżeli nie otrzymasz tego rodzaju zaproszenia, nie próbuj przekroczyć granicy w kontakcie i po prostu obserwuj. W większości przypadków osoba spod znaku Lwa nie zna słowa „odrzucenie”. Jeśli więc przestanie się Tobą interesować, szybko zdystansuje się wobec Ciebie. Niemniej jednak może być również tak, że zaproponuje Tobie kolejne spotkanie. W takiej sytuacji będzie od Ciebie oczekiwać, że natychmiast przełamiesz barierę w kontakcie albo że zrobisz to na następnej randce.

Jak przełamać barierę w kontakcie z osobą spod znaku Panny?

Zanim przełamiesz barierę w kontakcie z osobą spod znaku Panny, powinieneś rozwinąć w sobie umiejętność wybrania odpowiedniego momentu na podjęcie określonych działań. Osoba urodzona pod tym znakiem jest w pełni responsywna tylko wtedy, gdy wszystko dzieje się w idealnym czasie. Jeżeli w jej odczuciu moment nie jest właściwy, nieuchronnie odepchnie Cię od siebie – zarówno fizycznie, jak i emocjonalnie. Zachęcanie jej do zrobienia pierwszego kroku zazwyczaj nie jest dobrą alternatywą, ponieważ osoba spod znaku Panny rzadko angażuje się w relację na tak wczesnym etapie. Niezbyt dobrym pomysłem będzie również zachowywanie dystansu w sytuacji, w której druga strona wydaje się być otwarta na wasze działania. Prędzej czy później będziesz więc musiał podjąć ryzyko i przystąpić do działania, przez co narażasz się na odrzucenie.

Jak przełamać barierę w kontakcie z osobą spod znaku Wagi?

Standardowy scenariusz może polegać na tym, że przełamiesz barierę w kontakcie z osobą spod znaku Wagi i zostaniesz przez nią odrzucony. Powinieneś okazać Wadze swoje zainteresowanie, ale jednocześnie przekazać inicjatywę w jej ręce. Powinieneś również być cierpliwy w swoich staraniach. Prędzej czy później osoba spod znaku Wagi pozwoli Ci na jakąś formę kontaktu, ale przez cały czas będzie Cię trzymać w niepewności i rozbudzać w Tobie nadzieję na coś więcej. Dbaj o to, aby nie rozmazać jej makijażu ani nie zniszczyć jej fryzury. W przeciwnym razie po jednym spojrzeniu w lustro zacznie uważać Cię za osobę niezdarną i sprawiającą problemy. Strącenie szklanki wypełnionej wodą lub winem na jakąkolwiek część jej ubrania może szybko unieważnić Twoje starania i położyć kres wspólnemu wieczorowi.

Jak przełamać barierę w kontakcie z osobą spod znaku Skorpiona?

Osoba spod znaku Skorpiona podczas pierwszej randki zazwyczaj pokieruje rozwojem sytuacji w taki sposób, aby pierwszy krok został wykonany przez Ciebie – niezależnie od tego, jak niewielki by on nie był. Jeżeli poczuje podniecenie, na pewno Ci to zasygnalizuje i zachęci Ci do przełamania bariery w kontakcie. Nie będzie jednak oczekiwać od Ciebie dynamicznych działań. Cicha woda brzegi rwie – gdy osoba spod znaku Skorpiona w wyraźny i jednoznaczny sposób dostanie od Ciebie zielone światło, zacznie otwarcie wyrażać swoją seksualność. Lepiej się na to przygotuj.

Jak przełamać barierę w kontakcie z osobą spod znaku Strzelca?

Przełamywanie bariery w kontakcie z osobą spod znaku Strzelca podczas pierwszej randki na ogół nie jest konieczne ani zalecane. Jeżeli wpadniesz jej w oko, prawdopodobnie bez skrępowania zrobi pierwszy krok. Jeśli natomiast nie przypadniesz jej do gustu, jakiekolwiek zaloty z Twojej strony jedynie ją odstraszą. Najlepiej jest więc po prostu czekać i obserwować rozwój sytuacji, a decyzję o przełamaniu bariery w kontakcie pozostawić drugiej stronie. Jeżeli pojawi się między wami obustronne zainteresowanie, osoba spod znaku Strzelca będzie gotowa dać z siebie wszystko bez żadnych zahamowań. Pamiętaj o tym.

Jak przełamać barierę w kontakcie z osobą spod znaku Koziorożca?

Decyzja o przełamaniu bariery w kontakcie prawdopodobnie zostanie podjęta wspólnie, a nie przez którąkolwiek ze stron. Osoba spod znaku Koziorożca podczas pierwszej randki jest w stanie wyczuć wzajemne przyciąganie i żywo reaguje na pojawiające się w niej pożądanie. Jej odczucia ulegają dodatkowemu wzmocnieniu w sytuacjach, w których namiętność jest obustronna. Osoba spod znaku Koziorożca potrafi zachowywać się niezwykle swobodnie, więc być może sprawy potoczą się w zawrotnym tempie. Jeżeli interakcja rozwija się dla Ciebie zbyt szybko i postanowisz się wycofać, będziesz musiał znaleźć dobrą wymówkę. W przeciwnym razie osoba spod znaku Koziorożca poczuje się urażona, a następnie pojawi się w niej rozczarowanie lub gniew.

Jak przełamać barierę w kontakcie z osobą spod znaku Wodnika?

 Jeżeli osoba spod znaku Wodnika podczas pierwszej randki jest Tobą zainteresowana, może być bardzo kokieteryjna i otwarta na Twoje zaloty. Kiedy jednak podejmiecie decyzję o przełamaniu bariery w kontakcie, zaczniesz stąpać po cienkim lodzie. Jeśli natomiast nie jest Tobą zainteresowana, być może nigdy nie dostaniesz drugiej szansy. Niewykluczone, że nie wybaczy Ci przedwczesnych zalotów. Lepszym pomysłem może być zrezygnowanie z jakichkolwiek działań i cierpliwe czekanie na to, aż Wodnik sam przełamie barierę w kontakcie albo (w najgorszym razie) jednoznacznie da Tobie zielone światło na wykonanie tego kroku.

Jak przełamać barierę w kontakcie z osobą spod znaku Ryby?

Bariera w kontakcie z osobą spod znaku Ryb prawdopodobnie zostanie przełamana w wyniku obustronnej aktywności. Kiedy już zaczniecie wysyłać sobie nawzajem niewerbalne sygnały i wzmacniać je za pomocą spojrzeń lub dotknięć, sprawy zaczną rozwijać się w naturalny sposób. W tego rodzaju sytuacji jedyną przeszkodą będą dla was niepotrzebne ubrania, które prawdopodobnie szybko zdejmiecie. Jeżeli tak szybki rozwój wydarzeń wywołuje w Tobie jakiekolwiek wątpliwości albo obawy, powinieneś w ogóle unikać zaangażowania w relacje z osobami spod znaku Ryb.

Chcesz wiedzieć więcej?

Jak dyskutować z osobą spod danego znaku zodiaku, która budzi drżenie Twojego serca?
O czym pamiętać podczas sprzeczek, aby Wasza relacja dalej mogła się konstruktywnie rozwijać?
Na co zwrócić uwagę podczas wspólnych podróży?
Jak okazywać jej swoją czułość?
Jakie aktywności sprawią jej radość?
A może ciekawi Cię, jakim może być… współmałżonkiem? ;)

O tym wszystkim przeczytasz w znakomitej książce autorstwa Gary Goldschneider Moja i twoja astrologia, którą znajdziesz TUTAJ >> Zdobyta wiedza pomoże Ci zrozumieć i poprawić wszystkie relacje! To dosłownie WIELKA KSIĘGA ASTROLOGII.

Moja i twoja astrologia

 

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (2 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Loading...