Szczęśliwego Nowego Roku 2019! Poznaj swój horoskop na 2019

Już niedługo pożegnamy 2018 rok i bez względu na to, czy był on dla nas dobry, czy też nie do końca, z nadzieją wyglądamy Nowego Roku 2019 i liczymy, że będzie on znacznie szczęśliwszy :) Tego właśnie Tobie życzymy:

Szczęśliwego Nowego Roku 2019!

Niech w roku 2019 spełnią się wszystkie Twoje marzenia, niech również powstaną nowe plany, które rozjaśnią Twoją duszę radością i zapałem do ich realizacji. Niech cały Wszechświat Ci sprzyja, zdrowie dopisuje, a na każdym kroku towarzyszy Ci  pomyślność i powodzenie.
Życzę Ci, aby 2019 rok był Twoim najlepszym rokiem!

 

Z  nocą sylwestrową związanych jest wiele zwyczajów i przesądów, które mają zapewnić pomyślność w Nowym Roku. Poniżej przypominam część z nich:

Przesądy sylwestrowe

⭐ Dobrze jest pozbyć się starych problemów, aby nie wchodzić z nimi w Nowy Rok. Jeśli chcemy się uwolnić od przykrych wspomnień, w sylwestrową noc warto spisać zmartwienia na czerwonym papierze (lub na białym papierze, lecz czerwonym mazakiem) i spalić je w płomieniu czerwonej świecy. Ten rytuał dobrze jest powtarzać również w ciągu roku, aby oczyszczał nas z wszystkiego, co nam przeszkadza czy szkodzi.

⭐ Aby w żadnym z nadchodzących miesięcy nie zabrakło nam pieniędzy, należy zaszyć w maleńkiej torebce czy woreczku z naturalnego materiału 12 ziarenek ryżu, po jednym na każdy miesiąc. Woreczek chowamy i przechowujemy do końca przyszłego roku.

⭐ Przed końcem starego roku wszystkie długi powinny zostać spłacone, wszystkie pożyczone rzeczy – oddane, żeby nie wchodzić w Nowy Rok z długami i w najbliższej przyszłości nie stać się ofiarami niesłownych dłużników.

⭐ Przed Nowym Rokiem cały dom powinien być wysprzątany, odkurzony, a śmieci wyniesione. Porządek w domu zapewnia na przyszły rok porządek w życiu osobistym. W sam Nowy Rok nie powinno się odkurzać i zamiatać mieszkania, aby nie wymieść z domu szczęścia i pomyślności.

⭐ Pełna lodówka na Nowy Rok (oczywiście, zapełniona dobrym i smacznym jedzeniem, a nie przeterminowanym, czy próbującym uciec po otwarciu drzwiczek!) zagwarantuje, że w przyszłym roku nie zabraknie nam jedzenia. W noc sylwestrową należy mieć też pieniądze w portfelu, gdyż wówczas nie zabraknie nam ich w przyszłości (tego pilnuję każdego roku :).

⭐ O północy wszystkie drzwi i okna powinny zostać otwarte na oścież, żeby Stary Rok wyszedł z domu. Na jego miejsce w ten sposób zapraszamy do siebie Nowy Rok, z całą jego obfitością!

⭐ Jeśli zależy Ci na pomyślności w miłości, załóż w Sylwestra nową bieliznę, która zapewni powodzenie u płci przeciwnej.

⭐ Samotne panie, które chcą dowiedzieć się, jakie będzie imię ich przyszłego wybranka, po północy powinny pilnie nasłuchiwać prowadzonych dookoła rozmów. Pierwsze męskie imię, które usłyszą, ma być imieniem przyszłego męża.

⭐ W Sylwestra możemy powróżyć z unoszących się pęcherzyków gazu w swoim kieliszku szampana. Duże, tańczące w kieliszku bąbelki zapowiadają rok przemian, niespodziewanych wypadków i romansów. Bąbelki drobniutkie i unoszące się równymi liniami do góry oznaczają zdrowie oraz szczęście w życiu rodzinnym.

⭐ W Nowy Rok wstając wcześnie z łóżka zapewnisz sobie pracowity i dochodowy rok. A jeśli obudzi Cię promienne słońce, a za oknem będzie bezchmurne niebo, możesz przyjąć, że Nowy Rok będzie bardzo pomyślny.

Horoskop na 2019 rok

Na portalu z CzaroMarowym Horoskopem znajdziesz horoskop dla swojego znaku zodiaku na nadchodzący rok. Jeśli ciekawi Cię, co może spotkać Cię w 2019 roku, zapraszam do lektury:

Horoskop na 2019 rok

Życzę spełniania samych pomyślnych prognoz!

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (1 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Loading...