Świąteczne -10% na autorską biżuterię Marcina Burgera

Zbliżają się święta i z tej okazji piękna biżuteria autorska Marcina Burgera otrzymała świąteczną zniżkę -10%. Akcja trwać będzie do 19.12.2018 roku włącznie bądź do wyprzedania biżuterii. To ostatnie jest najbardziej prawdopodobne, bo w autorskiej biżuterii Marcina Burgera znajdują się zazwyczaj unikaty, małe dzieła sztuki wykonane w jednym egzemplarzu.

.:: Świąteczne -10% na autorską biżuterię Marcina Burgera! ::.

Świąteczne -10% na autorską biżuterię Marcina Burgera

Autorska biżuteria to idealny pomysł na Magiczny Prezent na Gwiazdkę
dla Wyjątkowej Kobiety.

Marcin Burger to ezoteryk, runolog tworzący amulety runiczne – przeglądając magiczną biżuterię w CzaryMary.pl na pewno natrafiłeś na wiele talizmanów jego autorstwa. Jego biżuteria autorska jest równie magiczna, gdyż podkreśla piękno kamieni szlachetnych, a przecież każdy kamień i kryształ dzieli się ze swoim właścicielem swoją uzdrawiającą energią. Wśród wisiorów ze świąteczną zniżką -10% znajdziesz wisiory ozdobione przepięknym szmaragdem, złocistym topazem, szafirem, ametystem, kwarcem różowym… Każdy kamień oprawiony w srebro, każdy oryginalny… Po prostu zachwycający!

.:: Dodatkowa zniżka na biżuterię autorską przy odbiorze osobistym w Warszawie ::.

Autorską biżuterię Marcina Burgera podziwiać można w Stacjonarnej Galerii w Warszawie, na ul. J. Dąbrowskiego 20. Teraz dla osób, które wybiorą odbiór osobisty magicznego zamówienia w Stacjonarnej Galerii w Warszawie, mamy dodatkowe -5% na autorską biżuterię Marcina Burgera, czyli łącznie aż -15%!

Stacjonarna Galeria z biżuterią Marcina Burgera

Jeśli więc masz możliwość odebrania zamówienia w Stacjonarnej Galerii Warszawie:

  • złóż zamówienie i odbierz je w Galerii na ul. J. Dąbrowskiego 20;
  • obejrzyj na miejscu autorską biżuterię i wybierz coś dla siebie bądź dla bliskiej osoby na świąteczny upominek;
  • na biżuterię, której początkowa wartość przewyższała 250 zł, otrzymasz aż 15% zniżki!

ZOBACZ AUTORSKĄ BIŻUTERIĘ W PROMOCJI >>

Zapraszamy!

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (Brak ocen)
Loading...