Oczyszczanie energetyczne za pomocą żywiołów i aniołów

Twój dom wchłania energie, z jakimi się styka, postaraj się więc, aby przenikały go pełne miłości myśli. Możesz zastosować afirmację, która zakotwiczy w nim pozytywne energie np. Mój dom jest schronieniem, w którym mogę się odprężyć i być sobą. Warto również regularnie oczyszczać energie swojego mieszkania.

Poniżej znajdziesz podpowiedź na oczyszczanie energetyczne pomieszczeń za pomocą czterech żywiołów: ziemi, powietrza, ognia i wody oraz aniołów. Będziesz używać każdej z tych energii, przechodząc przez kolejne pomieszczenia swojego domu. Wnoszą one własne wyjątkowe wibracje.

Oczyszczanie energetyczne pomieszczeń za pomocą czterech żywiołów oraz aniołów

Na początek potrzebujesz symboli każdego z żywiołów:

  • Ziemia – sól;
  • Powietrze – kadzidło;
  • Ogień – świeca;
  • Woda – miseczka z wodą.

Umieść wszystkie cztery przedmioty przed sobą na stole. Unieś nad nimi ręce i wyobraź sobie, że czyste białe światło oczyszcza każdy z nich. Potem powiedz:

Proszę, aby anioły dołączyły do mnie i prowadziły mnie przez proces oczyszczania domu. Proszę, oczyśćcie przedmioty symbolizujące cztery żywioły, bym mógł użyć ich do oczyszczania. Proszę, abyśmy dziś działali wspólnie dla wyższego dobra.

Dalej wyobrażaj sobie białe światło.

  • Oczyszczanie żywiołem powietrza:

Weź teraz kadzidełko i je zapal. Zamiast kadzidełka możesz użyć białej szałwii, palo santo lub yerba mate.

Okadź nim mieszkanie z intencją, by jego dym oczyścił przestrzeń, mówiąc:

Z pomocą tego kadzidełka proszę żywioł powietrza i anioły, by oczyściły mój dom.

Powtarzaj tę modlitwę, przechodząc przez kolejne pomieszczenia.

  • Oczyszczanie żywiołem ognia:

Kiedy skończysz, odłóż kadzidełko w bezpieczne miejsce i zapal świeczkę. Przejdź z nią każde pomieszczenie, powtarzając:

Z pomocą tej świeczki proszę żywioł ognia i anioły, aby oczyściły mój dom.

  • Oczyszczanie żywiołem wody:

Kiedy skończysz, odstaw świeczkę w bezpieczne miejsce i weź miseczkę z wodą. Skrop wodą każde pomieszczenie. Powtarzaj przy tym słowa:

Z pomocą tej wody proszę żywioł wody i anioły, by oczyściły mój dom.

  • Oczyszczanie żywiołem ziemi:

Odstaw wodę na stół i weź talerzyk z solą. Rozsypuj szczypty soli na podłogę mówiąc:

Z pomocą tej soli proszę żywioł ziemi i anioły, by oczyściły mój dom.

Kiedy skończysz, stań w miejscu, który uważasz za środek mieszkania i zamknij oczy. Poczuj, jak oczyszczające energie wirują wokół Ciebie, uwalniając skumulowane negatywne wpływy. Podziękuj żywiołom i aniołom za wprowadzenie równowagi w domu. Pozwól kadzidłu i świeczce wypalić się do końca. Odkurz lub zamieć podłogę i wyrzuć odpadki do śmietnika stojącego na zewnątrz domu.

 

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (4 głosów, średnia: 4,00 z 5)
Loading...