Inwokacja do Anioła Stróża

Słowo inwokacja pochodzi od łacińskiego advoco, oznaczającego przywołać. Termin ten na ogół odnosi się do przywoływania bóstwa, anioła lub duchowej pomocy. 2 października to Święto Anioła Stróża, dobry dzień na inwokację do naszego anielskiego opiekuna (chociaż każdy dzień jest dobry na ten rytuał ;).

Przed rytuałem zadbaj o to, aby mieć odpowiednią ilość czasu tylko dla siebie. Oczyść swoją przestrzeń, jeśli możesz, weź rytualną kąpiel. Zapal świecę. Jeśli chcesz, możesz również zapalić ulubione kadzidełko i włączyć muzykę do medytacji.

** Inwokacja do Anioła Stróża **

Usiądź na krześle i napisz list do swojego Anioła Stróża. Nie zobaczy go nikt poza nim, więc możesz napisać wszystko, co chcesz. Możesz podziękować mu za jego pomoc i wsparcie w przyszłości. Możesz wyrazić swoje pragnienie skontaktowania się z nim i wymienić powody, dla których chcesz to zrobić. Możesz wyrazić swoją frustrację związaną z tym, że nie byłeś w stanie skontaktować się z nim w przeszłości… Twój list musi być szczery i prostolinijny.

 

Poświęć czas na napisanie tego listu, ale nie martw się, jeśli przypadkowo zapomniałeś o czymś wspomnieć. Możesz napisać później kolejny list lub porozmawiać o tym, gdy skontaktujesz się z aniołem.  Gdy skończysz, podpisz list, włóż do koperty i zaklej ją. Umieść kopertę w prawej dłoni i połóż ją na lewej. Przytrzymuj kopertę lewym kciukiem.

Zamknij teraz oczy i poproś anioła Stróża, aby przyszedł do Ciebie. Daj mu czas, przynajmniej kilka minut, aby umieścił myśli w Twojej głowie. Możliwe, że nawiążesz bezpośredni kontakt, może to jednak równie dobrze za jakiś czas. Po zakończeniu rozmowy lub po wystarczająco długim czasie próby nawiązania kontaktu podziękuj swojemu Aniołowi Stróżowi. Kiedy poczujesz się gotowy, otwórz oczy.

Ta inwokacja jeszcze się nie skończyła. Masz jeszcze list do swojego Anioła Stróża, który trzeba wysłać do Wszechświata. Możesz to zrobić, paląc go i obserwując, jak dym wznosi się do nieba – pamiętaj, aby znaleźć bezpieczne miejsce, by spalić list. Kiedy koperta i list spłoną, podziękuj swojemu Aniołowi Stróżowi za pomoc i wróć do codziennych obowiązków.

1 Gwiazdka (nie podoba mi się)2 Gwiazdki (słabe)3 Gwiazdki (średnie)4 Gwiazdki (całkiem fajne)5 Gwiazdek (super!) (2 głosów, średnia: 4,50 z 5)
Loading...